reklama

Gmote 2.0 nová verze s novinkami (video)

Gmote 2.0 nová verze s novinkami (video)
2012-09-30T14:23:38+01:00
• 25. 2. 2011

gmote

Na Android Marketu se nedávno objevila nová verze aplikace Gmote. Jedná se o aplikaci, která umožňuje ovládání počítače prostřednictvím mobilního telefonu. Gmote 2.0 umožňuje nahrazení dálkového ovládače nebo bezdrátové myše a mezi novinky, které sebou přinesla, patří:

– prohlížení prezentací PowerPoint

– přenesení hudby z počítače do telefonu

– podpora operačního systému Linux

– opravuje chyby verze předchozí

Instalace Gmote Serveru

Nejdříve je potřeba stáhnout dva soubory. Aplikaci, kterou si dáme do telefonu a Gmote Server, který si nainstalujeme do počítače. V telefonu si spustíme nainstalovaný Gmote a přidáme ručně svou IP adresu počítače.

Pozn: IP adresa počítače lze zjistit kliknutím pravého tlačítka myši v počítači na Gmote ikonu u hodin a v nastavení vybrat Show Local IP.

adresa

Ovládání Gmote 2.0

Ovládání je velmi jednoduché, jako když v ruce máte dálkový ovladač nebo po přepnutí na Touchpad, bezdrátovou myš. Nicméně, co všechno aplikaci umožňuje se můžete podívat v následujícím videu.


Gmote 2.0 – ovládněte počítač
Uploaded by perseus007. – Videos of the latest science discoveries and tech.

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim