reklama

BlackBerry Dakota/Montana nové informace

BlackBerry Dakota/Montana nové informace
2012-09-30T14:23:42+01:00
• 21. 2. 2011
1

Kanadská společnost RIM je známá především svými mobilními telefony BlackBerry pro byznysmeny. Tentokrát se objevují nové informace o chystané novince BlackBerry Dakota/Montana a  došlo i ke změně v dříve uvedených specifikacích.

Zatím se na internetu objevilo jen pár renderovaných obrázků tohoto telefonu, ale konečně můžete vidět první skutečné fotky, na kterých je vidět nádech karbonu. Displej má rozlišení 640 x 480 VGA a vnitřní paměť dosahuje 6.5GB, ale vnitřní paměť RAM má nyní pouze 512MB. V telefonu bude obsažen nový operační systém OS ve verzi 6.1.

2-19-11blackberrydakota-1298157459

Kamera zůstává na hodnotě 5MP a také telefon nadále obsahuje magnetometr, akcelerometr a proximity sensor. Zatím se spekuluje o NFC, ale není nijak potvrzeno, že telefon bude v konečném stavu s touto technologií disponovat a stále není známo na jaké frekvenci bude tepat procesor.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

No, myslím, že tohle bude důstojný nástupce mého Torche. Tohle je vymodlený telefon, s parametry přesně podle toho, jak jsem je kdysi vymyslel u svého prvního BB Bold, ke kterému se RIM opět vrací (následující modely po Boldu 9000 byly o něco menší a ačkoliv se odstranil problém s malou pamětí a kulička se nahradila touchpadem, šla menší velikost na úkor pohodlí – menší obrazovka a hlavně menší klávesnice).

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim