Microsoft OneNote pro iPhone!

Microsoft OneNote pro iPhone! 2012-9-30

image

Užitečnou aplikaci digitálního zápisníku od Microsoftu, OneNote, mohou od včerejška stahovat i majitelé mobilního telefonu iPhone. Microsoft ji totiž zcela zdarma distribuuje na omezenou dobu prostřednictvím App Store.

image image image image image

OneNote pro iPhone nabízí podobné možnosti jako pro telefony s WP7. Kromě zapisování poznámek, nápadů a myšlenek umí také nahrávat videoklipy, rozpoznat Váš rukopis, tvořit nákupní seznamy a poté vše synchronizovat.

Jsme zvědavi jaké další aplikace od Microsoftu se objeví pro uživatele iOS. Mohou se tak v budoucnu těšit na plnohodnotný Office?

Pozn: Aplikace je ke stažení zcela zdarma pouze na určitou dobu a údajně pouze pro občany USA. Nicméně se o její stažení můžete pokusit prostřednictvím tohoto odkazu.

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

SudruhStopa

19. 1. 2011, 14:08:10
reply

Potvrdzujem, na slovenskom AppStore nie je. Skoda ho, OneNote nie je zly. Ale nastastie mam aj US ucet na free aplikacie :-D