reklama

Spice Mobile: první 3D telefon na trhu!

Spice Mobile: první 3D telefon na trhu!
2012-09-30T14:24:40+02:00
• 26. 10. 2010

image

Podobně jako tomu bylo s prvenstvím u prvního telefonu s 12 MP fotoaparátem, tak tomu je i u prvního telefonu s 3D displejem. Minule předběhla Samsung, tentokrát si vzala do parády japonský Sharp. Řeč je o indické firmě Spica Mobile, která je známa především svým „vyfoukáváním“ prvenství ostatním mobilním výrobcům.

Spica Mobile na indický trh uvedla levný dual SIM telefon s 3D zobrazením, u kterého nepotřebujete žádné speciální brýle a tím se postarala o další světové prvenství. Kromě auto-stereoskopických 3D zobrazení lze pracovat až s dvěma SIM kartami naráz. Zbytek patří mezi spíše podprůměrné vybavení: 2,4 palcový displej s rozlišením 240 × 320 bodů, 2 MP fotoaparát, slot pro paměťové karty (až 16 GB), FM rádio a 3,5 mm konektor pro připojení sluchátek. K tomu nepotěší absence Wi-Fi a nepodporování 3G.

Cena telefonu je pouhých 97$ (necelých 1800 Kč). Je prodáván prostřednictvím 50.000 maloobchodních prodejen. Na našem trhu se ale do prodeje určitě nedostane.

image

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim