reklama

NOKIA X70 Wallet : mějte peníze pořád při sobě!

NOKIA X70 Wallet : mějte peníze pořád při sobě!
2012-09-30T14:24:39+02:00
• 28. 10. 2010
2

nx61

Dnešní koncept je  zvláštní v tom, že nepochází od žádného designéra, ale rovnou od nás. Každý z nás má určitě mobilní telefon, a každý z nás při sobě nosí také peněženku. Proč nemít tyto dvě často používané věci v jedné a nenosit tak neustále plné kapsy?.

Nokia X70 Wallet je vlastně mobilní telefon v peněžence. Lze s ním volat, psát SMS, fotit, využít ho jako GPS navigaci, hudební přehrávač a nebo si do něj vložit svou kreditní kartu.

Koncept je navržen s dvěma fotoaparáty. Jeden slouží pro videohovory a druhý, který má rozlišení 5MP ,na focení výjimečných okamžiků. Nechybí mu samozřejmě dvojitý LED blesk. K ovládání lze využít buď kapacitní dotykový displej nebo také plnohodnotnou QWERTY klávesnici. Nechybí mu plnohodnotná doživotní navigace zdarma, reproduktory pro přehrávání hudby a ani Wi-FI a Bluetooth. Vestavěná paměť by měla být 8 GB, ale ze slotem pro paměťové karty se nepočítá. Operační systém jsem zvolil starší S60 5th Edition.

Rozměry odpovídají klasické peněžence. Wallet se tak snadno vejde do každé kapsy. Hmotnost zase odpovídá peněžence plné peněz. Líbil by se Vám takový mobilní telefon?

walleeback

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Myslim že dát peněženku do zadní kapsy a pak si na to sednout by asi nebyla velká radost. Lcd by muselo bejt hodně zabezpečený, aby nebylo náchylný na prasknutí nebo zlomení. Tento nápad se mi moc nelíbí, ale věřím že se najdou i tací, kteří to ocení.

StreetMan

29. 10. 2010, 9:18

Nedomyšlené.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim