reklama

Nokia C5-03 : levná a vybavená kočka!

Nokia C5-03 : levná a vybavená kočka!
2012-09-30T14:03:50+02:00
• 14. 10. 2010
2

image 

Společnost Nokia dnes představila nejnovějšího člena C-Series rodiny .  Symbianová novinka C5-03 bude patřit mezi levné dotykové smartphony s jednoduchým ovládáním, nejdůležitějšími funkcemi a také telefony s příjemným vzhledem.

Přesto, že se bude jednat o velmi levné zařízení, ve výbavě nalezneme prakticky vše, co od telefonu potřebujeme. Doživotní navigace zcela zdarma, připojení na internet prostřednictvím Wi-Fi a podpora sociálních sítí hovoří za vše. K tomu ještě přihodíme 5 Mpx fotoaparát s čtyřnásobným zoomem, podporu paměťových karet, 3G podporu a Bluetooth. Dostaneme tak moderní telefon se skvělou výbavou.

image image   image image

Nová C5-03 zaujme také svým stylovým vzhledem. Její rozměry 105.8 mm x 51.0 mm x 13,8 mm a 93 gramová hmotnost jsou velmi příjemné . Na přední straně nalezneme 3,2-palcový odporový dotykový displej. Výrobce volil také více barevných motivů. Klasikou černou a bílou doplní ještě barvy míchané. Černo- ( zelená, modrá a růžová)

Na trhu by se měla objevit ke konci roku 2010 za necelých 4500 Kč.

 

  • 3.2  palcový displej ( dotykový, odporový)
  • Wi-Fi ,A-GPS ,Kompas ,Ovi Maps
  • 40MB vnitřní paměť, podpora microSD karet ( až 16GB)
  • 11.5-hodin talktime v GSM, 4.5 hodin v 3G
  • operační systém Symbian^1
  • 5-megapixelový fotoaparát bez blesku
reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

zamysli se, co tu píšeš za nesmysly :) článek tu byl o dvě hodiny dříve, než ho napsal někdo z MM :),

Kolegové blogeři, mám jeden dotaz k zamyšlení. Suplujete práci redakce, nebo hledáte témata, o které jen tak někdo nezavadí? Jako neberte to osobně, ale tohle není první případ, kdy vyjde článek od redaktora MM a zároveň je něco podobného u vás.
http://www.mobilmania.cz/clanky/nokia-c5-03-dalsi-petka-tentokrat-dotykova/sc-3-a-1314670/default.aspx
U mobilního founu se dá celkem očekávat, že na něj redakce nazapomene. Trošku mi to přijde podivné, to je vše a přeju hezký den.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim