reklama

iPhone 4 za 8 miliónů dolarů

iPhone 4 za 8 miliónů dolarů
2012-09-30T14:03:11+02:00
• 15. 10. 2010
5

Obyčejným lidem stačí jednoduchý telefon, těm náročnějším stačí chytrý mobil, ale někteří vyžadují luxus, exkluzivitu a funkce v jednom. Pokud si pamatujete iPhone 3GS Kings Button, který stál 2.41 mil. dolarů, tak vězte, že nyní existuje ještě dražší a modernější iPhone.

The most expensive phone in the world a custom upgraded iPhone 4 worth £5million. See SWNS story SWPHONE: This incredible bedazzled iPhone 4 was unveiled as the world's most expensive phone - worth an eye-watering £5 MILLION. British designer Stuart Hughes, 38, will only make two of the handmade rose gold models which feature more than 500 individual flawless cut diamonds, totaling 100ct. Each dazzling handset comes complete with two rare diamonds which were sourced from Australia and are worth over £4 million together. The backs of the phones also glitter with 53 diamonds surrounding the Apple logo, which is rose gold. Dad-of-two Stuart, from Liverpool, was commissioned to make the phones - which took two months to make - by a wealthy Australian businessman.

Stuart Hughes stojí za nejnovější předělávkou iPhonu 4 pro jednoho australského obchodníka. Nyní se cena vyšplhala na neuvěřitelných 8 miliónů dolarů. Výjimečný není jen cenou, ale hlavně růžovým zlatem, které patří mezi nejdražší a nejvzácnější.  Navíc je osazen 500 diamanty a 53 z nich je na logu Apple. Tlačítko “domů” je osazeno diamantem, který má 7.4 karátu a je navíc výměnné za 8 karátový kousek. A poslední perlička na závěr, obchodník si zřejmě objednal 2 tyto “šperkovnice” v hodnotě 16 miliónů dolarů.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Kdyby to nebyl iPhone tak bych do toho šel :)

Proč mi někdo smazal příspěvek???? Ptal jsem se na to, jaký to skrz ty diamanty bude mít signál

Přemysl Vaculík

VIP 16. 10. 2010, 15:51

no ty záda jsou z růžového zlata :)

zlesamilos

16. 10. 2010, 15:50

Kýč, ale ty hliníkový záda nevypadají zle, jen ty diamanty jsou šílený…

Aneb jak zničit hezký desing mobilu. :) Vypadá to jako hračka z tržnice. Ale proti gustu… :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim