reklama

MeeGo a WolframAlpha už na mobilu?

MeeGo a WolframAlpha už na mobilu?
2012-09-30T14:03:31+01:00
• 28. 9. 2010
3

MeeGo

nexusonemeego

MeeGo patří k těm očekávanějším operačním systémům, ale předběhne jej Windows Phone 7. Taková je realita, ale nemusíte zoufat. Opět zafungovala komunita na internetu a nehodlají čekat, až bude uvolněný mobilní telefon od nějakého velkého hráče s MeeGo. Tento systém se podařilo hacknout a nyní jej můžete rozjet na telefonech, které jsou především určeny pro Android. Takže pokud máte Google Nexus One, Dell Streak nebo HTC Desire, tak si jej můžete vyzkoušet. Na internetu se objevilo také video, které má dokazovat, že Dell Streak zvládne MeeGo, posuďte sami, ale bohužel zatím nic víc není.

WolframAlpha

Tento poměrně revoluční přístup v hledání na internetu se pomalu blíží i na mobilní telefony. Konkrétně by se mělo jednat o Android 1.6 a vyšší, a bude šířen pomocí aplikace, nikoliv jako mobilní stránky. Tento vyhledávač je zvláštní tím, že nehledá webové stránky, ale přímo informace, které chcete. Pro více informací a přiblížení samotného vyhledávače si můžete přečíst na zive.cz.

wolfram_alpha_android

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Přemysl Vaculík

VIP 29. 9. 2010, 10:20

ctvrtkar: ale já se zmiňuji o Android platformě, kde je více uživatelů

ctvrtkar: si zabil more

Nechci být hnidopich, ale WolframAlpha je jako iOS aplikace už pěknou dobu. Sám ji využívám. Příště bych doporučil alespoň projet si google, když už nic jiného.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim