reklama

Tajemství HTC – nová vlajková loď?

Tajemství HTC – nová vlajková loď?
2012-09-23T12:25:29+01:00
• 29. 8. 2010
3

htc-brilliant-logo

Zatímco se v České Republice vše točí kolem nového iPhone 4, tak ve světě unikly nové informace o chystaném kousku od HTC. To si pro mobilní nadšence připravilo další telefon se špičkovou výbavou. Hlavní roli zde bude hrát fotoaparát, který dostal 8 megapixelů s duálním LED bleskem a který by měl také být schopný natáčet video v HD rozlišení. Chystaná novinka, která zatím nemá své jméno, dále přijde s 4,3 palcovým dotykovým displejem, uživatelským prostředím HTC Sense a také s 3.5 mm jackem pro sluchátka. Výrobce nezapomněl ani na přední kamerku pro videohovory.

Více informací se určitě dozvíme později. Není zcela jasné, jaký Android se bude schovávat uvnitř. Nejpravděpodobnější je použití verze  2.2 Froyo, jelikož 2.1 by už význam asi neměla a chystaný Perník nebude ještě na trhu. Stejně tak není ani jasné pro jaké trhy se ,,možná budoucí vlajková loď ” HTC chystá. Nyní se podívejme na nové fotografie chystaného smartphone HTC.

New-HTC-Droid-Verizon-FroyoNew-HTC-Droid-Verizon-Froyo-2New-HTC-Droid-Verizon-Froyo-3 New-HTC-Droid-Verizon-Froyo-4

Fotky od BGR

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

no taky sem na ten telefon už alergický, všude vidím jenom iPhone, iPhone a zase iPhone..

nechapu jenom jedno, proc porad vsechny telefony porovnavaji s iphone? (vite existuje hodne jinych telefonu ne iphone).

osobně se domnívám, že se jedná o htc desire hd. jenom s jiným zadním krytem s výklopným stojánkem :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim