Samsung Galaxy Tab: tajně natočeno na videu

Samsung Galaxy Tab: tajně natočeno na videu 2010-8-23

Aktuálně: Samsung Galaxy Tab: oficiální video

I na našem blogu jsme vás informovali o chystaném tabletu od společnosti Samsung v článku Samsung Galaxy: Naos, Teos, Tab(let). Podařilo se jej zachytit na videu, když si jej vývojáři zkoušeli v autobusu. Takže neoficiálně potvrzeno, tablet od Samsungu s operačním systémem Android. Web, který o tomto informoval, poradil vývojářům toto: “Nikdy netestujte tajné zařízení na veřejnosti”. Rada je to dobrá, ale my můžeme být rádi, že je to vývojářům jedno. Bohužel pro ně, zítra již každý bude vědět o tomto tabletu. Co jim asi tak Samsung udělá? :D

KategorieNezařazené
Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Roman Taliano

24. 8. 2010, 10:34:22
reply

Zjednodušeně řečeno: talbet je netbook bez klávesnice. Můžeš na něm dělat to samé, akorát pomocí dotykové obrazovky. Mezi základní funkce patří sledování videí, prohlížení fotografií a brouzdání na internetu. Dražší modely umí i focení, volání a další funkce… Není divu, že takovéto zařízení vzniklo, jelikož doteková horečka je skoro všude. Více informací se dozvíš na googlu.

z.pepa

23. 8. 2010, 20:11:12
reply

Hezký den všem, nechci, aby to vyznělo nějak blbě, ale k čemu se vlastně tyhle velký věci používají? Je to konkurence netbooku? Co se s tím vlastně dá dělat? Vím, konkrétně parametry tohoto Samsungu neznáme, ale k čemu se tablety (nějak mi to evokuje lékárnu :)) používají?
Díky za odpověď, ta otázka je myšlena vážně.