
Zdroj: AI
Hlavně ve spojení s elektronikou vznikl trend videí, kdy se tvůrci zaměřují na samotné rozbalení. Zejména tedy videa spojená s odlepováním fólie, sloupávání nálepek a podobně. Pokud jde ale o osobní zkušenost, najdou se i tací, co rádi voní k nové elektronice, ale tento pocit je krátkodobý. Je zde jedna firma, co si řekla, že chce tento prožitek prodloužit.
Mobil, který voní
Co mobily nyní neumí, je vydávat pachy a vůně. Sice zde bylo už několik pokusů, ale nejde o běžnou technologii, u mobilů vůbec. Infinix si řekl, že to napraví. U nadcházejícího mobilu Note 50s 5G+ bude implementována technologie, která bude postupně uvolňovat vůni nového mobilu.
- Infinix NOTE 50x 5G+ je odolnější základní mobil
- Infinix NOTE 50 Pro+ 5G je odolnější novinka s AI tlačítkem
- Infinix Note 50 a Note 50 Pro: nové modely s AI funkcemi a 144Hz AMOLED displejem
Novinka bude implementována na zadním krytu, přičemž nečekejte nějaké komplikované elektronické řešení. Bude se jednat o mikro kapsle napuštěné vůní a ty budou zakomponovány do krytu z umělé kůže. Cílem je, aby mobil měl stále svěží vůni. Mobil ale takto nebude vonět věčně. Bude záležet na podmínkách jako teplota a vlhkost. Údajně by měl vydávat vůni až po dobu šesti měsíců.
Už jsme tedy vidělo mnohé funkce a vlastnosti navíc u mobilů, ale aby firma investovala finance do vůně, to tedy ne. Nejde ale o jedinou takovou zajímavost, co se v poslední době objevila. Například Realme udělalo mobil, který mění barvu zadní části podle teploty.
Zdroje: gsmarena.com, digit.in

Komentáře