
TCL 50 Pro NxtPaper | Zdroj: TCL
Čínská firma TCL na právě probíhající veletrh IFA v Berlíně přivezla několik novinek s e-ink displejem a mezi ně můžeme zařadit také dva dnešní telefony. Přestože počet rozdílů byste napočítali na prstech jedné ruky, tak se možná najde spousta uživatelů, kteří budou raději volit vyšší variantu. Zařízení nesou název 50 NxtPaper a 50 Pro NxtPaper.
Displej hraje prim
Modely sdílejí 6,8palcový displej s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Šaši vyplňuje čipová sada Dimensity 6300 od MediaTeku nebo 8GB operační paměť RAM. Zadní část disponuje trojicí objektivů (108 + 8 + 2 MPx). Výdrž určuje 5 010mAh baterie vybavená technologií rychlého 33W nabíjení.
Kromě vypínacího tlačítka s integrovaným snímačem otisků prstů je k dispozici druhé tlačítko na přepínání režimů u čelního panelu. Softwarová stránka byla vyřešena systémem Android 14. Nakonec již lze dodat klíčové rozdíly.
Model 50 NxtPaper má 8MPx selfie kamerku a interní 256GB úložiště s podporou microSD karet. Vyšší verze v podobě 50 Pro NxtPaper potěší 32MPx selfie kamerkou, větším 512GB úložištěm včetně podpory microSD karet a navíc 33W adaptérem rovnou v samotném balení.
Zájemci zakoupí 50 NxtPaper exkluzivně u T-Mobilu během září za 5 999 Kč v barvě Moon Gray. Za provedení Pro si připlatíte rovné 2 000 Kč a v krabičce obdržíte stylus s pouzdrem. Barva a termín zůstává totožný.
Zdroj: Tisková zpráva

Komentáře