Nová funkce ve WhatsApp usnadní lépe identifikovat podezřelé skupinové chaty

Nová funkce ve WhatsApp usnadní lépe identifikovat podezřelé skupinové chaty
2024-07-11T13:35:17+02:00
• 11. 7. 2024

Zdroj: Dotekománie

WhatsApp přichází s novými funkcemi, které uživatelům usnadní identifikaci a opuštění podezřelých skupinových chatů. Nová aktualizace zavádí “kontextové karty” pro skupinové chaty, které poskytují klíčové informace o skupině, což má pomoci uživatelům lépe se orientovat a chránit před spamem nebo podvodnými aktivitami.

WhatsApp vylepšuje ochranu soukromí pro skupinové chaty

Když jsou uživatelé přidáni do skupinového chatu někým, koho neznají, zobrazí se kontextová karta obsahující informace o zakladateli skupiny, datu vytvoření skupiny, popisu skupiny a zda byl uživatel přidán někým z jeho seznamu kontaktů na WhatsApp. Kromě informací na kontextové kartě je k dispozici tlačítko, které umožňuje uživatelům rychle opustit skupinový chat. Uživatelé mají také přístup k odkazu na další informace o bezpečnostních nástrojích aplikace WhatsApp, což jim pomůže lépe se chránit před nevyžádanými a podvodnými zprávami.

English WhatsApp Group FMX 1440x810x

Zdroj: The Verge

Kontextové karty pro skupinové chaty se již začaly celosvětově zavádět a podle tiskové zprávy společnosti WhatsApp budou k dispozici všem uživatelům v nadcházejících týdnech. Tato nová funkce je součástí snahy společnosti WhatsApp zlepšit bezpečnost a uživatelský komfort na své platformě. Uživatelé se mohou těšit na lepší ochranu před podvody a nevyžádanými zprávami, což jim umožní bezpečnější a pohodlnější používání aplikace.

Zdroj: theverge.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat