Google představí i Pixel Watch 3 XL, větší chytré hodinky aktualizováno

Google představí i Pixel Watch 3 XL, větší chytré hodinky [aktualizováno]
2024-07-08T15:00:15+02:00
• 8. 7. 2024

Zdroj: @onleaks

Aktualizováno 8. 7.

Pixel Wacth 3 hodinky aktuálně prochází certifikačním procesem, díky čemuž se dozvídáme, že mají nabídnout podporu i pro WiFi na frekvenci 5 GHz, což není obvyklé. Většina hodinek podporuje jen 2,4 GHz. To by mohlo znamenat, že Pixel Watch 3 budou mít i vyšší přenosovou rychlost pro případné stahování aplikace a aktualizací. Kromě toho mají také podporovat UWB, tedy bezdrátovou technologii. Teoreticky tak hodinky budou moci posloužit i jako digitální klíč k autu, domu a podobně.

Původní článek 12. 6.

Nedávno se objevily neoficiální ale věrohodné rendery Pixel Watch 3 a nyní zde máme více méně potvrzení i druhého modelu, kde Google oprášil starší značení. Letos se tedy dočkáme většího modelu Pixel Watch 3 XL.

Pixel Watch 3 XL

Zatímco regulérní model bude mít 1,2palcový displej, tak novinka Pixel Watch 3 XL bude mít 1,45palcový panel. Informace poskytl @onleaks, který vytvořil rendery na základě uniklých CAD schémat. Jak je vidět níže, Google nepůjde do nějakého alternativního designu. V podstatě hodinky budou vypadat stejně jako Pixel Watch 3.

Google Pixel Watch 3 XL 3 3840x2160x

Zdroj: @onleaks

Pixel Watch 3 mají mít rozměry 40,79 x 40,73 x 14 mm a větší model bude mít 45 x 45 x 13,89 mm. Budou tedy robustnější, byť tloušťka by měla být o něco menší. Sice nevíme, jaká bude kapacita baterie, ale vzhledem k větší konstrukci se nabízí více místa. Nelze ale automaticky tvrdit, že hodinky budou mít nějak delší dobu používání na jedno nabití. Je nutné počítat s větším displejem, který bude mít vyšší spotřebu. I tak asi bude o něco delší než u běžného modelu.

Jak je vidět na renderech, hodinky budou mít proprietární uchycení řemínku. Možná bude použit stejný rozměr jako u běžného modelu, ale na takové detaily si budeme muset počkat. Představení by se mělo odehrát za pár měsíců.

Zdroje: androidheadlines.com, 9to5google.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat