HMD Ridge poznáme také ve verzi Pro

HMD Ridge poznáme také ve verzi Pro
2024-06-18T15:00:46+02:00
• 18. 6. 2024

Zdroj: HMD

Do rozjetého vlaku nastupuje další zařízení, které se určitě objeví po boku modelu Ridge od společnosti HMD. Nejnovější únik tentokrát dává nahlédnout na telefon s názvem Ridge Pro, který bude patřit mezi zástupce ze segmentu střední třídy. Zveřejněné informace obsahují jak klíčové prvky ze seznamu výbavy, tak i možnou podobu přírůstku.

Zajímavý konkurent

HMD Ridge Pro by měl vpředu získat 6,64palcový IPS LCD displej s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Otvor nahoře uprostřed překvapivě zabere 50megapixelová selfie kamerka. Výkonnostní stránku vyřeší čipová sada Snapdragon 4 Gen 2 od Qualcommu, ke které připojí dvě paměťové konfigurace – 6/128 GB nebo 8/256 GB. V obou případech bude platit podpora paměťových microSD karet.

HMD Ridge Pro 1400x1080x

Zdroj: x.com/smashx_60

Na svých bedrech ponese celkem tři objektivy fotoaparátu (50 + 5 + 2 MPx) a článek baterie o velikosti 5 500 mAh. Uvnitř poběží operační systém Android 14. Za pozornost bude stát také technologie NFC, 3,5mm audio jack či certifikace odolnosti IP54. Do obchodů mají zamířit tři barevné verze (Snow, Mocha, Glacier Green), ale cenovku zjistíme až v pozdější době. Nakonec k oficiálnímu představení může dojít už během příštího měsíce.

Zdroje: x.com, fonearena.com, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat