Oppo odhaluje bezdrátová sluchátka Enco R3

Oppo odhaluje bezdrátová sluchátka Enco R3
2024-05-28T11:50:33+02:00
• 28. 5. 2024

Zdroj: Oppo

Poslední tisková konference firmy Oppo nepřinesla jen novou řadu telefonů Reno 12 a sluchátka Enco Air 4 Pro. Částečně v pozadí došlo k odhalení také sluchátek nesoucí název Enco R3, která nepochybně patří mezi základní zástupce. Jedná se o přímého nástupce za model Enco R2 z března loňského roku. Ovšem došlo k opravdu malému počtu změn.

Pro méně náročné

Do nitra sluchátek si cestu našel 13,4mm měnič a jeden mikrofon s funkcí potlačení okolního šumu pomocí umělé inteligence. Ta se především promítá do kvality telefonních hovorů. Článek baterie o velikosti 32 mAh zvládne až 5,5 hodin provozu. Dodávané nabíjecí pouzdro s USB-C vstupem v sobě ukrývá 480mAh baterii zajišťující 35hodinovou výdrž.

oppo enco r3 1 2010x806x

Zdroj: Oppo

Celá komunikace probíhá přes funkci Bluetooth 5.3, které náleží kodeky AAC a SBC. Uživatele by dále mohla oslovit zvýšená odolnost podložená certifikací odolnosti IPX4, dotykové plochy pro ovládání, herní režim se sníženou latencí zvuku, přizpůsobitelný ekvalizér nebo další audio efekty pro větší zážitek z poslechu. V našich končinách příliš nenadchne hlasový asistent Xiaobu.

Na prodejní pulty se dostane pouze jediné provedení – bílé. Prodej oficiálně vypukne už v pátek 31. května za cca 955 Kč.

oppo enco r3 2 1502x776x oppo enco r3 3 1494x1120x

Zdroj: Oppo

Zdroje: opposhop.cn, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat