Instagram pracuje na novém kanálu Reels, který kombinuje zájmy vaše a vašich přátel

Instagram pracuje na novém kanálu Reels, který kombinuje zájmy vaše a vašich přátel
2024-04-02T11:40:02+02:00
• 2. 4. 2024

Zdroj: Dotekomanie.cz

Instagram zkoumá novou funkci nazvanou Blend, která by vám a vašemu příteli doporučovala krátká videa Reels na základě videí, která jste vzájemně sdíleli a také na základě vašich individuálních zájmů. Tuto funkci odhalil reverzní inženýr Alessandro Paluzzi, a Instagram potvrdil serveru TechCrunch, že funkci Blend testuje interně, ale veřejně ji zatím nezačal zkoušet.

Nová zajímavá funkce na Instagramu je aktuálně v testování

Je dost možné, že funkce Blend nikdy nespatří světlo světa, ale i tak je zajímavé se dozvídat o nápadech, se kterými si Instagram pohrává. Zatím společnost neprozradila více podrobností o tom, jak bude Blend fungovat. nicméně se zdá, že uživatelé Instagramu a jeden z jejich nejlepších přátel budou objevovat nové Reels společně, místo aby jeden z nich našel video, které se mu líbí, a poslal ho druhému přes zprávy. Bylo by logické, kdyby Blend obsahoval indikátor, že druhá osoba již určitý Reel viděla, aby si o něm oba lidé, kteří mají přístup ke kanálu, mohli začít povídat.

IMG 20230913 183357 968 1080x1080x

Zdroj: Instagram

Tato nová funkce by mohla Instagramu poskytnout výhodu oproti TikToku, který žádnou podobnou funkci nemá. Instagram neustále pracuje na nových funkcích a vylepšeních, které mají za cíl zlepšit uživatelský zážitek a udržet si konkurenceschopnost na trhu sociálních médií. I když se všechny tyto funkce nedostanou do veřejného testování nebo nakonec do finální verze aplikace, vývoj nových nápadů a experimentování s nimi je nezbytnou součástí strategie Instagramu.

Zdroj: engadget.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat