Xioami nabízí: Leoše Mareše a vynikající slevu na fotomobil roku komerční článek

Xioami nabízí: Leoše Mareše a vynikající slevu na fotomobil roku [komerční článek]
2024-04-02T10:00:05+02:00
• 2. 4. 2024
1

Společnost Xiaomi pořádá speciální event s Xiaomi 14 Ultra a značkou Leica v obchodním centru Westfield Chodov. Přijít můžete od 2. do 7. dubna 2024. Získáte unikátní dárky a slevu na nejlepší fotomobil roku, potkáte se s Leošem Marešem, vypijete si kávu s vlastním selfíčkem a mnoho dalšího.

Speciální stánek Xiaomi v obchodním centru Westfield nabídne nejnovějšími modely řady 14, které si budete moci nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet, a pokud vás něco zaujme, rovnou i zakoupit. Budete mít jedinečnou příležitost vyzkoušet si fotografické schopnosti aktuálně nejlepšího fotomobilu roku, modelu Xiaomi 14 Ultra. Při nákupu získáte unikátní slevu a dárky navíc.

N1 Professional street photography 8000x8000x N1G Whole body 6000x6000x

U slavnostního zahájení v OC Westfield, které proběhne 2. dubna v 16:00, nebude chybět ani Leoš Mareš, dlouhodobý podporovatel značky Xiaomi.

Speciální nabídka pouze ve Westfield Chodov, kterou si nemůžete nechat ujít!

  • K nákupu Xiaomi 14 Ultra získáte jako dárek fotografickou sadu v hodnotě 4 999 Kč.
  • Když si pořídíte Xiaomi 14, dostanete slevu 2 500 Kč na model s vyšší pamětí. Při pořízení Xiaomi 14 Ultra získáte slevu 3 500 Kč na příští nákup.
  • Při dalším nákupu na www.xiaomicesko.cz vás čeká sleva 10 % z ceny telefonu.

A na co všechno se můžete těšit?

Čeká na vás fundovaný popis všech fotografických schopností modelu Xiaomi 14 Ultra, který vznikl ve spolupráci s legendární značkou Leica. V současnosti nejpokročilejší sestava fotoaparátů umožňuje pořizovat snímky doslova za všech světelných podmínek. Za tmi, v protislunci Xiaomi 14 Ultra umí dokonalé portrétní fotografie, zachytí i ty nejjemnější detaily na makrosnímcích, skvěle se hodí i pro pouliční fotografii a samozřejmě funguje i jako kamera s rozlišením až 8K. Během prezentace se také dozvíte, jak účelně všechny pokročilé funkce a nastavení tohoto mobilu využít. Seznámíte se i s historií společnosti Leica, která celou fotografickou revoluci v roce 1913 začala. Prohlédnout si budete moci i některé z prvních a dnes už legendárních kinofilmových přístrojů, které značka uvedla na trh.

N1 Black BackRight45 R6 4 8000x8000x

Výborná káva a nápadité selfie? Ideální kombinace! Na stánku Xiaomi si budete moci před speciální fotostěnou pořídit vlastní selfie, které si následně doslova vypijete. Bude totiž plavat na povrchu lahodné kávy, jenž vám hostesky na místě uvaří. Profesionální fotograf vám také pořídí zábavný portrét (samozřejmě fotomobilem Xiaomi 14 Ultra), který si necháte vytisknout a odnesete s sebou domů.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Martin Jeřábek

VIP 2. 4. 2024, 23:44

Xioami nabízí.. Máte tam menší chybu, je to Xiaomi.

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat