Vivo vypustilo dvojici nových sluchátek TWS 4 a TWS 4 Hi-Fi

Vivo vypustilo dvojici nových sluchátek TWS 4 a TWS 4 Hi-Fi
2024-03-29T11:40:34+02:00
• 29. 3. 2024

Zdroj: Vivo

Čínská firma Vivo během poslední tiskové konference na domácí půdě nepřinesla pouze novou generaci skládacích telefonů nebo tablet. Oficiálního představení se také dočkala bezdrátová sluchátka nesoucí označení TWS 3 a TWS 3 Hi-Fi. Klíčových rozdílů mezi oběma zástupci najdete opravdu minimum, přičemž i přes docela nízkou cenu získala velmi nadstandardní výbavové prvky.

Jen to nejlepší

Novinky mezi sebou sdílejí 12,2mm měnič a 54mAh baterii zajišťující výdrž v rozmezí 6 až 11 hodin podle způsobu používání. Celková doba poslechu při kombinaci s pouzdrem činí 26 až 45 hodin. Komunikace probíhá přes nejnovější funkci Bluetooth 5.4, která podporuje širokou škálu zvukových kodeků – LDAC, AAC, SBC, LC3.

Samozřejmostí je technologie ANC (55 dB), 360stupňový prostorový zvuk, režim nízké latence (44 ms) nebo průhlednosti. Kromě cenovky tvoří rozdíl platforma Qualcomm S3 Gen 2 a adaptivní kodek aptX u základní verze. Kdežto Hi-Fi varianta se dočkala řešení Qualcomm S3 Gen 3 a bezztrátové aptX (Lossless).

Prodej v Čině startuje od středy 3. dubna za cenu od cca 1 291 Kč a vyšší provedení si cení na 1 614 Kč. V obou případech jsou připraveny dvě základní barvy – bílá, modrá.

VivoTWS4 1 640x640x VivoTWS4 2 640x640x

Zdroj: Vivo

Zdroje: vivo.com.cn, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat