Nadupaný ASUS za pouhých 8 888 Kč ukrývá bezdrátová sluchátka v balení komerční článek

Nadupaný ASUS za pouhých 8 888 Kč ukrývá bezdrátová sluchátka v balení [komerční článek]
2024-03-28T17:47:22+02:00
• 28. 3. 2024
1

Jednou za čas se na trhu se smartphony objeví kousek, který se mimořádně vyplatí. Přesně takový je ASUS Snapdragon – unikát, který momentálně představuje jeden z nejnadupanějších telefonů pod 9 tisíc. Kromě skvělé výbavy nabízí také opravdu štědré balení, jehož součástí jsou i kvalitní bezdrátová sluchátka. A koupíte ho exkluzivně u jediného českého prodejce.

ASUS Smartphone for Snapdragon Insiders má speciální nejenom jméno, ale také parametry a výbavu, kterou spolu s telefonem dostanete. Jedná se o limitovaný smartphone, jehož cenovka se při debutu pohybovala nad hranicí 30 tisíc korun a bylo možné jej sehnat jen na vybraných trzích. Nyní ho koupíte i v Česku, exkluzivně u Mobil Pohotovosti je k mání za pouhých 8 888 Kč. A za tuto cenu je extrémně zajímavý.

1920 1080 ASUS Smartphone packaging 1920x1080x

Kvalitní bezdrátová sluchátka v balení

Než se vrhneme na samotné parametry, zaslouží si vyzdvihnout balení telefonu, které je neobvykle bohaté. Kromě rychlého adaptéru, dvojici USB-C kabelů a ochranného krytu dostanete k telefonu také kvalitní bezdrátová sluchátka JBL Wave Buds v hodnotě patnácti stovek.

Extrémní výbava pod 9 tisíc

Samotný telefon si pak získá vaši pozornost špičkovými parametry, zejména obří pamětí 16GB/512GB, která je v této cenové relaci nevídaná. Špičkový je ale také 6,78″ 144Hz AMOLED displej, 65W rychlonabíjení (potřebný adaptér je součástí balení) a zapomenout nesmíme ani na kvalitní 64Mpx fotoaparát s optickou stabilizací a schopností nahrávat 8K videa.

Vzhledem, parametry i funkcí Snapdragon Elite Gaming cílil speciální ASUS Smartphone původně zejména na hráčskou komunitu. Nyní ale vzhledem k razantně nižší ceně 8 888 Kč je ideální zkrátka pro kohokoli, kdo hledá velmi nadstandardně vybavený telefon s cenovkou pod 9 tisíc. V Mobil Pohotovosti je přitom dostupný jen limitovaný počet kusů, který se aktuálně vyprodává za akční cenu.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Komárek

28. 3. 2024, 22:39

Prý nadupaný.
Pro Čecha ano. Jinak se jedná o další čínský šmejd.
Jak si člověk zvykne na řadu galaxy note a pak galaxy S ultra s pen, tak už jiný telefon nechce.

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat