Kalendář Google pro iOS získává nové widgety na zamykací obrazovku

Kalendář Google pro iOS získává nové widgety na zamykací obrazovku
2024-03-03T19:30:35+02:00
• 3. 3. 2024

Zdroj: Google

2

Google aktualizoval svou aplikaci Kalendář pro zařízení s iOS, jako jsou iPhone a iPad, přidáním nových užitečných widgetů přímo na zamykací obrazovku.

Nové widgety pro kalendář Google

Nová aktualizace přináší tři varianty widgetů pod názvem „What’s Next“, které umožňují uživatelům rychle získat přehled o nadcházejících událostech a úkolech. Tyto widgety jsou k dispozici v různých konfiguracích, včetně kruhového a obdélníkového formátu, který zobrazuje dobu trvání a název události.

Uživatelé mohou jednoduše klepnutím na widget zobrazit podrobnosti o události nebo úkolu v aplikaci Kalendář. Pokud nejsou žádné nadcházející události, widget informuje uživatele o tomto stavu.

ios widget 1290x1390x

Zdroj: 9to5google

Tato aktualizace rozšiřuje nabídku widgetů na zamykací obrazovce pro aplikace Workspace od Googlu, jako jsou Disk a Gmail. Mezi dalšími aplikacemi Google, které podporují tuto funkci, jsou Chrome, Vyhledávání Google, Mapy, Zprávy, Překladač a YouTube. Widgety na zamykací obrazovce byly začleněny do nejnovější verze aplikace Kalendáře Google (verze 24.7.0) a jsou nyní k dispozici pro uživatele iOS. Je však možné, že uživatelé budou muset své zařízení restartovat, aby se widgety zobrazily správně.

Zdroj: 9to5google.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Ondřej Dzuba

4. 3. 2024, 15:39

Dobrý den. Chtěl bych požádat o radu stran právě Google kalendáře a Applu. Máme s přítelkyní sdílený Google kalendáŕ (mnou založený), já používám Android, ona Apple. Když uložím událost já, vidí ji a může si zobrazit podrobnosti. Pokud totéž udělá ona, mně se událost v kalendáři vůbec neobjeví. Jiný kalendáŕ v telefonu vůbec nepoužívá – kde hledat zádrhel?

Přemysl Vaculík

VIP 4. 3. 2024, 19:25

Viděl bych to na problém se synchronizací, případně oprávnění pro úpravy.

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat