reklama

Galaxy S24 koupíte v prvních dnech za nejlepší cenu, ušetříte 5 500 Kč komerční článek

Galaxy S24 koupíte v prvních dnech za nejlepší cenu, ušetříte 5 500 Kč [komerční článek]
2024-01-18T12:00:33+01:00
• 18. 1. 2024

Samsung představil jeden z nejinovativnějších smartphonů posledních let. Nový Galaxy S24 je tady a vy máte možnost ho v prvních dnech předobjednat absolutně nejvýhodněji. Jedině u Mobil Pohotovosti totiž novinku pořídíte už od 165 Kč měsíčně a ještě navíc s prodlouženou 3letou zárukou zcela zdarma. Při předobjednávce na vás ale čeká i vyšší kapacita za cenu nižší a taky bonus k výkupu, díky tomu ušetříte až 5 500 Kč.

To nejlepší na trhu, navíc s Galaxy AI

Éra umělé inteligence v chytrých telefonech přichází a jako první ji nabízí ve svých smartphonech právě Samsung. Nové vlajkovky Galaxy S24S24+ a S24 Ultra disponují kromě špičkového až 200Mpx fotoaparátu či nejkvalitnějšího AMOLED displeje na trhu také bezkonkurenčními softwarovými funkcemi díky Galaxy AI – umělé inteligenci, která například umožní simultánní překlad telefonních hovorů z cizího jazyka, generování a extrémně pokročilé úpravy fotografií nebo velmi užitečnou funkci Circle to Search, kdy cokoli zakroužkovaného na obrazovce telefon okamžitě vyhledá na Googlu.

Samsung Galaxy S24 Ultra camera 1920x1129x

512GB kapacita za cenu 256GB varianty

Řada Galaxy S24 zkrátka přináší funkce, které žádný jiný smartphone na trhu nemá, to vše navrch se špičkovou výbavou. Novinky si můžete předobjednat už dnes a právě v předprodeji se všechny tři modely vyplatí zdaleka nejvíce. Do konce ledna totiž koupíte vyšší kapacity telefonů za ceny těch nižších, tedy například Galaxy S24 Ultra (512GB) za cenu 256GB varianty – stačí v košíku zadat kód „dvojnasobnapamet“ (bez uvozovek). Pokud navíc akci skombinujete s výkupním bonusem, ušetříte na novinkách až 5 500 Kč.

Galaxy S24 nejvýhodněji v Česku

To ale není vše. U Mobil Pohotovosti totiž můžete nový Galaxy S24 koupit absolutně nejvýhodněji – už od 165 Kč měsíčně. Na tak nízkou cenu se dostanete díky speciální službě Dopředný výkup, která na trhu nemá konkurenci. Stačí jen při koupi nového Galaxy S24 prodat svůj stávající telefon. Zbývající částka ponížená o výkupní cenu vašeho starého telefonu a budoucí výkupní cenu nového telefonu se rozloží do 26 měsíčních splátek. Přesnou cenu sobě na míru si můžete spočítat v jednoduché kalkulačce na odkazu níže.

Je tu ale ještě jeden důvod, proč jsou nové vlajkovky Samsungu nejvýhodnější právě u Mobil Pohotovosti. Na mp.cz totiž ke Galaxy S24 dostanete 3letou záruku zdarma. Jde přitom o jeden z nejhodnotnějších dárků, protože například u Galaxy S24 Ultra činí hodnota prodloužené záruky okolo 5 tisíc korun.

Samsung Galaxy S24 165Kc 3198x1102x

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat