reklama

Na poli s funkčními telefony pro 3. čtvrtletí dominuje HMD Global se svými Nokia

Na poli s funkčními telefony pro 3. čtvrtletí dominuje HMD Global se svými Nokia
2023-11-24T19:35:23+01:00
• 24. 11. 2023

Zdroj: HDMI Global

Nejnovější zpráva společnosti IDC říká, že za 3. čtvrtletí roku 2023 si na poli funkčních telefonu zajistila své prvenství společnost HMD Global, která koupila značku Nokia.

HMD Global si v letošním roku výrazně polepšila

Zpráva IDC říká, že HMD Global zaujímá 30,7% tržní podíl z pohledu hodnoty, což je výrazný nárůst oproti 2. čtvrtletí. Z pohledu objemu dodávek zaujímá HMD Global 22,4% tržní podíl. Znamená to, že společnost zaznamenává výrazný růst. Společnost do svých telefonů Nokia integrovala technologii UPI (Unified Payments Interface), čímž své telefony výrazně vylepšila díky podpoře bezpečných digitálních transakcí.

Nokia 110 4G 2023 650x438x

Zdroj: Fonearena

Vylepšeny byly i model Nokia Hero, který přišel s novým designem, zářivými barvami a větší kapacito baterie. Mezi nejvýznamnější modely patří Nokia 105 2022, Nokia 110, Nokia 110 4G, Nokia 225 4G, Nokia Xpress Music, Nokia 5710 Xpress Audio s TWS a Nokia 2660 Flip. HMD Global jde cestou upřednostnění designu a funkcí se zaměřením na uživatele a snaží se zaujmou širokou zákaznickou základnu, což přispívá dominantnímu postavení na trhu v této kategorii telefonů.

Společnost HMD je i nadále odhodlána dodávat špičková, spolehlivá a vynalézavá mobilní řešení, která budou reagovat na měnící se požadavky zákazníků. Rádi bychom navázali na naše úspěchy a udrželi si vedoucí postavení na trhu s funkčními telefony„, komentuje HMD Global.

Zdroj: fonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat