reklama

Vivo vydává druhou generaci sluchátek TWS Air

Vivo vydává druhou generaci sluchátek TWS Air
2023-10-22T09:35:02+01:00
• 22. 10. 2023

Zdroj: Vivo

Po více než roce vychází druhá generace bezdrátových sluchátek TWS Air od společnosti Vivo a zároveň vůbec jako poslední novinka v portfoliu doplňuje nedávné mobilní přírůstky Y33t a Y78t. Druhé pokračování v přímém srovnání s první generací přináší několik zajímavých aktualizací, které určitě osloví široké spektrum uživatelů.

Překvapivý základ

Každé sluchátko obsahuje 14,2mm měnič, k němuž se váže hromada audio technologií. Za zmínku stojí zvuk vyladěný od specialisty zvaného Golden Ears, 3D panoramatický zvuk, technologie DeepX 3.0 nebo MonsterSound eSports vylepšující zážitek z her. Sluchátkům nechybí dotykové plošky pro ovládání či certifikace odolnosti IP54. Naopak konstrukci stále schází silikonové koncovky.

vivo tws air 2 1jpg 1920x758x

vivo tws air 2 2jpg 1920x1528x

Zdroj: Vivo

Umělá inteligence se stará o potlačení hluku během telefonování a herně zaměřené uživatele zejména potěší režim nízké latence (55 ms). Z pohledu výdrže zvládnou 6 hodin provozu při plném nabití či v kombinaci s nabíjecím pouzdrem dokáží hrát celkem 30 hodin. Dodávané pouzdro disponuje vstupem pro USB-C kabel a podporuje technologii rychlého nabíjení. Ke všemu konektivitu zajišťuje funkce Bluetooth ve verzi 5.3.

Vivo bude dodávat dvě barevné varianty (bílou, modrou) za zatím blíže nespecifikovanou cenu. Předprodej v Číně startuje od pondělí 23. října, kdy zjistíme přesnou cenovku.

vivo tws air 2 3jpg 1920x1759x

Zdroj: Vivo

Zdroje: shop.vivo.com.cn, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat