reklama

ZTE ukázalo levného zástupce Changxing 50

ZTE ukázalo levného zástupce Changxing 50
2023-09-08T13:33:24+02:00
• 8. 9. 2023

Zdroj: ZTE

Čínská společnost ZTE zůstává i nadále aktivní na poli výrobců mobilních telefonů, přestože uběhlo pouze pár dnů od oficiálního oznámení modelu Axon 50 Lite. Dnešní přírůstek bude hledat místo v nejnižším patře mobilního trhu. Podprůměrná výbava je naštěstí podložena nízkou cenovkou. Ovšem prodej zařízení v celosvětovém měřítku zatím není potvrzen.

Poslouží nenáročným

ZTE Changxing 50 disponuje 6,52palcovým LCD panelem s HD rozlišením a 90Hz obnovovací frekvencí. Výřez vpředu ve tvaru padající kapky patří základní 5megapixelové selfie kamerce. Vnitřní šasi vyplňuje více než 3 roky starý 5G procesor T760 od Unisoc, k němuž byla napojena 4GB operační paměť RAM nebo interní úložiště o velikosti 128 GB.

ZTE Changxing 50 896x698x

ZTE Changxing 50 | Zdroj: Gizmochina

Zadní stranu nezabírá nic kromě přisvětlovací LED diody a osamoceného 13MPx objektivu fotoaparátu. U baterie s kapacitou 4 000 mAh se budoucí majitelé budou muset spokojit jen s 5W nabíjením. Mezi specifikacemi také naleznete 3,5mm audio jack či operační systém Android 13 součástí vlastního rozhraní MyOS 13.

Do obchodů si razí cestu dvě barevné varianty (modrá, šedá) a prodejní cena byla stanovena na 899 čínských jüanů, což po přepočtu vychází na cca 2 795 Kč.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat