reklama

Oppo do řady A plánuje levnou novinku

Oppo do řady A plánuje levnou novinku
2023-09-20T13:34:33+01:00
• 20. 9. 2023

Zdroj: Oppo

Čínský úřad TENAA otestoval nové zástupce z řady A od společnosti Oppo, která tentokrát dokončuje práce kolem dvojice základních modelů. V databázi sice byla telefonům přiřazena označení PJU110 a PJS110, ale v konečné fázi mají dostat název A2m a A2x. Zařízení po stránce výbavy nejsou od sebe nijak odlišena, takže každý z nich asi půjde jen na jiné mobilní trhy.

Nečekejte zázraky

Zveřejněný seznam mu připisuje 6,56palcový LCD panel dosahující na HD+ rozlišení, pod kterým naleznete osmijádrový čip od zatím neupřesněného dodavatele. Samozřejmě se zde nabízí spíše hardwarové řešení od MediaTeku nebo Unisoc. K dispozici bude vícero paměťových konfigurací, kde chtějí kombinovat 8/12GB operační paměť RAM a interní úložiště o velikosti 128/256 GB.

oppo a2x a2m 1024x576x

Zdroj: GSMArena

Zadní část obsadí pouze jediný 13megapixelový objektiv fotoaparátu s přisvětlovací LED diodou. Celkovou výdrž by měla udávat 5 000mAh baterie, kam můžou přidat minimálně 10W nabíjení. Co se týče softwaru, tak poběží pod Androidem 13, který nasadí pod platformu ColorOS 13. Některá média z Číny očekávají prodejní cenu nastavenou kolem hranice v přepočtu 3 135 Kč. Pravděpodobně už nejbližší dny či týdny přinesou rozuzlení celé situace.

Zdroje: gizmochina.com, gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat