reklama

CMF by Nothing představí první produkt(y) aktualizováno

CMF by Nothing představí první produkt(y) [aktualizováno]
2023-09-14T12:35:11+02:00
• 14. 9. 2023

Zdroj: 9to5google (se souhlasem)

Aktualizováno 14. 9.

Nothing oznámilo před nějakou dobou spuštění své vlastní subznačky CMF. V té době ale nebyla k dispozici ani webová stránka, natož nějaké bližší podrobnosti. Nedávno se ale objevilo několik úniků, takže máme představu, co očekávat. Nyní ale má CMF vlastní web, tedy s trochu netradiční webovou adresou (https://intl.cmf.tech/). Zde již láká na první představení produktů, které se odehraje již 26. září. Bohužel subznačka láká jen na úchvatný design, ale co konkrétně představí, není zatím jasné.

Screenshot (57) 1108x603x

Zdroj: CMF

Původní článek 28. 8.

Na začátku srpna jsme se dočkali nové subznačky CMF by Nothing, která se má soustřeďovat právě na cenově dostupnější zařízení. Už při uvedení bylo jasné, že půjde zejména o příslušenství a nemáme očekávat mobilní telefon, aspoň ne pro tuto chvíli. Nyní už ale máme představu, jaké první produkty vstoupí na trh.

Hodinky v hlavní roli

Nothing má zatím v svém portfoliu jen mobilní telefony a sluchátka. Spekuluje se ale i o hodinkách, ale zřejmě první dojde k uvedení tohoto typu zařízení pod novou subznačkou. Zdroj uvádí, že se budou jmenovat Watch Pro, takže celý název asi bude CMF by Nothing Watch Pro, zřejmě. Nemusíte se ale těšit na Wear OS od Googlu, minimálně zde není ani jeden náznaky, že by došlo na použití tohoto systému.

F4oFbwIWYAAAZ9i 1142x536x

Zdroj: @TechLeaksZone (se souhlasem)

Hodinky budou mít čtvercový tvar a budou disponovat AMOLED displejem s 1,96palcovou úhlopříčkou s jasem až 600 nitů a frekvencí 50 Hz. Nabídnou přes 100 ciferníků a přes 110 sportovních režimů. Nebudou chybět senzory pro tep, okysličení krve, sledování stresu a nabídnou se i další funkce. Dokonce budou mít zabudovanou GPS a na jedno nabití mají vydržet až 13 dnů. Cena by se měla pohybovat kolem 55 dolarů, tedy cca 1230 Kč bez daně a dalších poplatků.

F4oFbvUXkAAxhqT 1144x562x F4oFbvXXYAEOkP8 1134x537x

Zdroj: @TechLeaksZone (se souhlasem)

Dále máme očekávat dle úniku sluchátka nesoucí označení Buds Pro. Nabídnou například aktivní potlačení hluku, vylepšené podání basů, 10mm měniče a až 37 hodiny přehrávání bez aktivního ANC. K uvedení by mělo dojít 26. března a cena se bude pohybovat kolem 45 dolarů (cca 1000 Kč bez daně a dalších poplatků). Poslední produktem bude 65W GaN nabíječka, která se má představit ve stejné době jako sluchátka za cenu kolem 37 dolarů (cca 830 Kč).

Zatím to tedy vypadá na zajímavý start a hodinky budou v hlavní roli. Jen asi zapadnou mezi podobné modely, zejména bez pokročilejšího operačního systému. Takových hodinek je na trhu poměrně velké množství.

Zdroje: 9to5google.com, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat