reklama

OPPO Watch 4 Pro představeny, lákají na dobré specifikace i design

OPPO Watch 4 Pro představeny, lákají na dobré specifikace i design
2023-08-29T18:00:01+02:00
• 29. 8. 2023

OPPO Watch 4 Pro; Zdroj: Oppo

1

Minulý rok společnost Oppo představila hodinky Watch 3 a letos jsme očekávali verzi 5, jelikož číslovka čtyři je považovaná na nešťastnou. I proto mnoho výrobců jednoduše skočí až na číslovku pět. Tentokrát ale Oppo asi udělalo výjimku a představilo hodinky OPPO Watch 4 Pro. To ale není nejzajímavější vlastnost novinky.

OPPO Watch 4 Pro

Už podle designu vypadají netradičně. Buď dnes mají hodinky kulatý displej, nebo čtvercový/obdélníkový, ale v tomto případě se nabízí navíc zahnuty. Vypadají tak netradičně a trochu luxusněji. Specifikace jsou ale poměrně zajímavé. Displej má konkrétně 1,91 palců s rozlišením 378 x 496 pixelů a samozřejmě se jedná o AMOLED panel.

O výkon se zde stará Snapdragon W5 s koprocesorem Hengxuan 2700. K dispozici má 2 GB RAM a 32GB úložiště. O konektivitu se zde stará WiFi 5, což není moc běžné. Dost hodinek nabízí jen 2,4Ghz pásmo, ale zde je i 5GHz. Kromě toho se nabízí Bluetooth 5.0 a nechybí NFC pro placení. K dispozici je hodně senzorů a možností měření. Kromě tepu umí změřit okysličení a EKG.

OPPO Watch 4 Pro 1024x661 1024x661x

OPPO Watch 4 Pro; Zdroj: Oppo

Hodinky podporují Beidou, GPS, Galileo, GLONASS a QZSS. I při těchto specifikacích výrobce uvádí 5 dnů výdrže na jedno nabití a v úsporném módu mají zvládnout až 14 dnů. Bohužel zde není běžný operační systém, ale není to neobvyklí, když byla představena jen verze pro čínský trh. Pokud hodinky zavítají na globální, zřejmě se dočkají Wear OS od Googlu. Cena byla nastavena na 2299 juanů, což je v přepočtu přibližně 7 000 Kč bez daně a dalších poplatků.

Zdroj: fonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Martin Jeřábek

29. 8. 2023, 18:38

Tohle se mi líbí, proč ty hodinky od Applu nekopírují zápěstí a nevypadá to takhle jak od Oppo.. To co má teď Apple je hnus čtveratý..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat