reklama

Montblanc odhaluje svoje první ANC sluchátka za přemrštěnou cenu

Montblanc odhaluje svoje první ANC sluchátka za přemrštěnou cenu
2023-07-11T19:58:40+02:00
• 13. 7. 2023

Zdroj: Montblanc

Nabídka luxusního zboží pod značkou Montblanc se rozrůstá o nový typ zařízení, a to díky prvním bezdrátovým sluchátkům nesoucí označení MTB 03 TSW. Německá firma nejčastěji do drahých materiálů převléká chytré hodinky nebo plnící pera, u kterých se inženýři inspirovali v případě dnešního přírůstku. Jak bývá dobrým zvykem, tak vnitřní výbava ani zdaleka nekoresponduje s nastavenou prodejní cenou.

Materiály hrají prim

Firma si vždy zakládá na kvalitních materiálech, což se samozřejmě odráží i zde. Samotná sluchátka jsou vyrobena z lehké pryskyřice a nabíjecí pouzdro potáhli černým hliníkem. Po technické stránce je připraven 7mm měnič s beryliovou membránou. Hudební posluchače bude zajímat nasazená technologie ANC, aptX Adaptive od Qualcommu či funkce Sound Signature z vlastní dílny.

montblanc mtb 03 1 3000x3000x montblanc mtb 03 2 3000x3000x

Zdroj: Montblanc

Za ní mimochodem stojí Axel Grell, který dříve pracoval pro Sennheiser jako hlavní vývojář. Cílovou skupinu nemusí ani příliš oslovit odolnost IPX4, funkce Bluetooth 5.2, dotykové plošky na ovládání, výdrž 6 hodin či 18 hodin v kombinaci s nabíjecím pouzdrem. Oficiální stránky nabízí pouze jedno barevné provedení (černé) za cenovku 395 dolarů (tj. cca 8 576 Kč). Budoucí majitele čeká zdarma doprava a případné vrácení zpět.

montblanc mtb 03 5 3000x3000x montblanc mtb 03 4 3000x3000x

Zdroj: Montblanc

Zdroje: phonearena.com, montblanc.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat