reklama

Honor rozšíří řadu X5 o verzi Plus

Honor rozšíří řadu X5 o verzi Plus
2023-07-21T13:30:31+02:00
• 21. 7. 2023

Zdroj: HiHonor

Více než půl roku od oficiálního oznámení modelu X5 je společnost Honor připravena vypustit vylepšenou variantu nesoucí přídomek Plus. Podle dnešního úniku stále půjde o základního zástupce s nízkou cenovkou, ale výbava rozhodně bude uspokojivější než u předchůdce. Čínský výrobce nemusí telefonu věnovat žádnou pozornost, proto se v nabídce může objevit každou chvíli.

Pod průměrem

Dostupné spekulace mu připisují 6,56palcový TFT LCD panel s HD+ rozlišením, pod kterým poběží osmijádrový procesor Helio G36 od MediaTeku. K hardwarové části mají ještě připojit 4GB operační paměť RAM nebo interní úložiště o velikosti 64 GB. Stejně jako u předchozí generace lze očekávat podporu paměťových microSD karet a výřez ve tvaru padající kapky pro neupřesněnou selfie kamerku.

Honor X5 4 1208x1028x

Honor X5 | Zdroj: HiHonor

Velkou aktualizací projde zadní strana, kde dojde k navýšení počtu objektivů a zároveň jejich maximální rozlišení. K hlavnímu 50MPx snímači se postaví druhý 2MPx fotoaparát. Mezi očekávané specifikace také patří funkce dual-SIM, standard WiFi 5 či technologie NFC.

Posledním dílkem do nekompletní skládačky se stává nejnovější operační systém Android 13 pod rozhraním MagicOS 7.1, kde samozřejmě nebude scházet důležitý balíček Google Mobile Services. Další informace mohou přinést už nejbližší dny.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat