reklama

Honor Watch 4 se ukazují ještě před uvedením

Honor Watch 4 se ukazují ještě před uvedením
2023-07-11T19:54:36+02:00
• 12. 7. 2023

Honor Watch 4 | Zdroj: Weibo

Krátce před zahájení tiskové konference, kterou má společnost Honor připravenou už na 12. července, unikají první fotografie chytrých hodinek Watch 4. Výrobce do dnešní doby sice neprozradil mnoho podrobností, ale už samotné snímky alespoň dávají reálnější obrysy chystané novince. Nová generace projde výraznější aktualizací a mohla by se postarat o daleko větší úspěch.

Jdou s dobou

Hodinky Honor Watch 4 ve vlastních řadách budou úplně prvním zástupcem mezi hodinkami, u kterých majitelé plnohodnotně využijí funkci eSIM. Tím pádem při komunikaci (volání/SMS) odpadne nutnost spárování přes Bluetooth. Sám marketingový ředitel předem prozradil, že jejich výdrž má atakovat hranici 10 dnů.

Honor Watch 4 3 2000x1334x

Honor Watch 4 | Zdroj: Weibo

Tím se zároveň postaví do čela, protože většina konkurentů podporující eSIM se z pohledu výdrže pohybuje kolem 5 až 7 dny. Každopádně 4. generace hodinek přinese pouzdro ve tvaru čtverce, které z jedné strany obsadí jedno fyzické tlačítko pro ovládání a průduch reproduktoru. Displej očividně nabídne 2.5D zakřivení.

Honor Watch 4 4 1667x2500x Honor Watch 4 2 2000x1334x

Honor Watch 4 | Zdroj: Weibo

Černé provedení dostane černý silikonový řemínek, zatímco stříbrná verze získá světle modrý řemínek ze stejného materiálu. Nakonec už ve středu 12. července budeme znát kompletní informace zahrnující také prodejní ceny a oficiální dostupnost.

Zdroje: weibo.com, huaweicentral.com, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat