reklama

CREALITY K1 – vysokorychlostní 3D tiskárna za super cenu komerční článek

CREALITY K1 – vysokorychlostní 3D tiskárna za super cenu [komerční článek]
2023-07-28T10:00:40+02:00
• 28. 7. 2023

Ne, opravdu to není „jen další“ 3D tiskárna. Je totiž proklatě rychlá: až 12x rychlejší než běžné 3D tiskárny, a to už je pořádný rozdíl. Pojďme se na ni tedy podívat podrobněji.

V hlavní roli rychlost

3D tiskárna Creality K1 má řadu skvělých parametrů, na které se podíváme na konci článku, ale všem vévodí rychlost. Tedy spíše RYCHLOST. Díky famóznímu zrychlení 20.000 mm/s^2 totiž dosáhne rychlosti tisku 600 mm/s za pouhé 0,03 sekundy.

Rychlost tisku je ovšem k ničemu, pokud není podpořena schopností tiskárny dostatečně rychle zpracovat tisková data: proto je Creality K1 osazena výkonným dvoujádrovým procesorem taktovaném na 1,2 GHz a podpořeném hned 8 GB RAM. Rychlostí vyniká i zahřátí pracovní podložky ze speciální hliníkové slitiny (pouhé 3 minuty). A extruder s pomocí vylepšeného keramického nahřívače dosáhne pracovní teploty 200 °C během 40 sekund. Na stole tak zkrátka máte výkon a produktivitu za několik 3D tiskáren dohromady!

Creality K1

Zdroj: TOMTOP

LiDAR je dar

Vestavěný LiDAR senzor používající vysoce přesný laserový paprsek automaticky skenuje první vrstvu (s přesností 1 μm), a v případě jakékoliv nesrovnalosti pozastaví tisk a upozorní vás. Šetří tak čas i drahocenný materiál.

Creality K1

Zdroj: TOMTOP

Pevnost a stabilita jsou základ

Celý komplet 3D tiskárny je usazen v unibody rámu z hliníkových slitin. To je velmi důležité v případě vysokorychlostního tisku, kdy jsou stabilita a přesnost naprosto nezbytné. To je zajištěno senzorem přetížení přímo v tiskové hlavě, díky kterému je přístroj schopen automaticky reagovat na případné rušivé rezonance. Součástí 3D tiskárny je také přehledný displej, který vám automaticky hlásí případné nesrovnalosti. Je také vybaven funkcí automatického vyrovnávání.

I na dálku

Creality K1 umí tisknout z USD disku i prostřednictvím WiFi připojení či ethernetového kabelu, a to také z prostředí Creality Print a Creality Cloud (PC či mobilní verze aplikace).

Creality K1

Zdroj: TOMTOP

Nyní za výbornou cenu

A to nejlepší nakonec: vysoce výkonnou 3D tiskárnu Creality K1 můžete nyní s využitím speciálního slevového kódu TCGK1GH za fantastických 12.750 Kč. Tuto exkluzivní nabídku můžete využít ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat