reklama

Sharp ukázal nový reproduktor AN-SS3 za krk

Sharp ukázal nový reproduktor AN-SS3 za krk
2023-06-19T15:00:23+01:00
• 19. 6. 2023

Sharp Aquos AN-SS3 | Zdroj: Sharp

Japonský Sharp rozšiřuje nabídku audio příslušenství, kam zařazuje nový reproduktor za krk s označením Aquos AN-SS3. Ten najde uplatnění nejen v domácím prostředí. Přislíben je pohlcující zážitek během poslechu hudby, přičemž nechybí ani hromada užitečných funkcí při telefonování nebo videokonferenci. Přestože výrobce již zveřejnil veškeré informace, tak se spuštěním prodeje počítá až za měsíc.

Do kanceláře, na doma i sport

O kompaktnosti zařízení vypovídá nejvíce hmotnost pouhých 88 gramů. Samotnou konstrukci obsadila spousta prvků, ovšem hlavní slovo mají dva malé reproduktory nasměrovány co nejlépe k uchu. Následují tlačítka pro ovládání hudebního přehrávače, hlasitosti, mikrofonu či vstup pro USB-C kabel. Vyhrazené tlačítko „Clear Voice“ zvyšuje kvalitu hlasu například v hlučném prostředí.

sharp aquos an ss3 4 1000x1000x sharp aquos an ss3 5 1000x1000x

Sharp Aquos AN-SS3 | Zdroj: Sharp

Dvojice mikrofonů je doplněna o funkci redukující šum, takže se také podepisuje pod kvalitou hlasu během volání. Certifikace IPX4 zaručuje odolnost alespoň před stříkající vodou. Kapacita ukryté baterie nebyla upřesněna, ale zařízení zvládne až 16 hodin v provozu. Veškerá komunikace probíhá přes funkci Bluetooth 5.3, přičemž prodejní balení obsahuje speciální vysílač na připojení k zařízení, k němuž se nelze připojit bezdrátově.

Novinka bude k dispozici od 22. července ve čtyřech barvách (bílá, černá, modrá, růžová) a doporučená cena po přepočtu vychází na 3 028 Kč.

sharp aquos an ss3 3 1000x1000x sharp aquos an ss3 1 1000x1000x

Sharp Aquos AN-SS3 | Zdroj: Sharp

Zdroje: jp.sharp, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat