reklama

Oppo F23 5G přibližuje první větší únik

Oppo F23 5G přibližuje první větší únik
2023-05-05T13:34:25+01:00
• 5. 5. 2023

Zdroj: Oppo

Generace telefonů s označením F21 od společnosti Oppo zanedlouho dojde na svůj konec a právě tomu nasvědčuje aktuální únik, který se týká nové série F23. Čínská firma by v jeden okamžik měla odhalit dvojici zařízení nesoucí název F23 5G a F23 Pro 5G. Podle prvních zpráv zřejmě půjde o zástupce do segmentu střední třídy, což také platilo v případě všech předchůdců.

Novinky do počtu

U základního Oppo F23 5G chtějí nabídnout minimálně 8GB operační paměť RAM, kterou spárují s 256GB interním úložištěm. Neupřesněný čelní panel má doplnit 32megapixelová selfie kamerka, kdežto záda ponesou celkem tři objektivy fotoaparátu ve složení snímačů 64 + 2 + 2 MPx. Baterie o velikosti 5 000 mAh bude nejspíš podporovat technologii rychlého 67W nabíjení. Na prodejní pulty zamíří alespoň dvě barevné verze (černá, zlatá).

Následně druhé provedení s označením Pro o sobě prozrazuje pouze jeden klíčový prvek, a to čipovou sadu Snapdragon 695 od Qualcommu. Jestliže se naplní spekulované datum představení 15. května, tak už nejbližší dny určitě přinesou další podrobnosti, které více upřesní nejen výbavové prvky. Po vzoru poslední generace do budoucna nelze ani vyloučit příchod třetí varianty bez podpory 5G sítí.

Oppo F21 Pro série 1200x750x

Série Oppo F21 Pro | Zdroj: Oppo

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat