reklama

Arnold Schwarzenegger si vybral české STRV pro vývoj exkluzivní fitness aplikace: The Pump

Arnold Schwarzenegger si vybral české STRV pro vývoj exkluzivní fitness aplikace: The Pump
2023-05-24T13:33:26+02:00
• 24. 5. 2023

Zdroj: STRV

Vynikající počin se povedl českému týmu z STRV, který vyvinul fitness aplikaci na zakázku přímo pro Arnolda Schwarzeneggera. Ta má za cíl motivovat a pomoct začátečníkům i pokročilým uživatelům vytvořit cvičební plány vycházející z desítek let zkušeností právě Arnolda Schwarzeneggera. Není to ale pouze o Arnoldovi. Za aplikací stojí také nutriční specialista Adam Bornstein nebo Daniel Ketchell, který Arnolda provází už od dob jeho guvernérství. Nezjazjímavější na celém tomto příběhu je, že pro vytvoření své první oficiální fitness aplikace si sám Schwarzenegger vybral český tým z STRV.

The Pump: STRV vyvinulo exkluzivní aplikaci

STRV je český tým designérů a vývojářů tvořících špičkové digitální produkty. Od roku 2004 uvedlo na trh stovky softwarových řešení ve spolupráci s klienty Microsoft, Barry’s, The Athletic nebo Barnes & Noble. Pod značkou STRV Labs firma vyvinula řadu vlastních úspěšných aplikací v čele s LGBTQ+ dating aplikacemi Cosmic Latte nebo web3 ticketing platformou Enter. Hranice technologií v STRV posouvá více než 200 talentovaných lidí, kteří jej hodnotí 4,8 hvězdami na portálu Glassdoor. Firma pečuje o rozvoj české technologické scény organizováním meetupů pro designéry a vývojáře a akcí STRV Talks pro širší startupovou a technologickou komunitu.

The Pump

Zdroj: STRV

Posilování je pro každého. Tento způsob myšlení zastává Arnold Schwarzenegger, který se s vámi podělí o své znalosti a zkušenosti, čímž vám pomůže žít zdravý a silný život. Na začátku tohoto roku začal Arnold vydávat newsletter Arnold’s Pump Club, který nabízí tipy pro zdravější cvičení, správné stravování, zlepšení spánku a duševní pohody. V dubnu pak poprvé zmínil připravovanou aplikaci s názvem „The Pump“ a krátce poté rozeslal exkluzivní pozvánky prvním uživatelům. Tito šťastlivci obdrželi přístup do aplikace a současně byli pozváni na osobní setkání s Arnoldem na závodech Arnold Classic 2024. Kromě toho získali i limitované tričko s názvem „Pump Club Founder“. V minulém týdnu začali další uživatelé testovat aplikaci, která byla vyvinuta českou společností STRV. Tito uživatelé získali referral kód od předchozích účastníků a nyní se mohou zapojit do testování aplikace.

„Začalo to zprávou od Adama Bornsteina. Oslovil nás s nespecifikovaným projektem aplikace na cvičení, ale brzy se ukázalo, že to bude velké a bude v tom namočený i Arnold. Byla to jedna z těch nabídek, které nejde odmítnout. Několikrát jsme se s Arnoldem nad aplikací setkali a byli jsme s jeho týmem v pravidelném kontaktu, aby aplikace byla přesně podle jeho představ. Design a vývoj The Pump nám zabral osm měsíců intenzivní práce, přičemž poslední dva měsíce jsme aplikaci ladili. Výsledek je ale naprosto skvělý a zpětně to celé vnímám jako splněný sen. Arnie totiž není jen fenomén sám o sobě, je to profesionál ve všem, na co sáhne, což se během naší spolupráce potvrdilo,“ popisuje průběh spolupráce spoluzakladatel a CEO STRV Lubo Smid.

The Pump je zajímavá mobilní fitness aplikace, která poskytuje veškerý potřebný obsah pro aktivní a zdravý život, ať už jste začátečník nebo pokročilý sportovec. Nabízí vám širokou škálu funkcí a zdrojů. Uživatelé zde najdou plán cvičení s videoukázkami pro správnou techniku cviků, přesné stopky, zdravé recepty, individuální nutriční plány, návody na regeneraci a motivaci a mnoho dalšího obsahu zaměřeného na fitness.

The Pump

Zdroj: STRV

Významnou součástí aplikace je komunitní fórum, kde může každý uživatel klást otázky a získat cenné rady. Samotný Arnold Schwarzenegger osobně pravidelně odpovídá na vybrané dotazy, čímž umožňuje skutečně interaktivní a přímou komunikaci s legendou tělovýchovy.

The Pump také nabízí bezplatnou zkušební dobu, která trvá sedm dní. Během této zkušební doby je k dispozici úvodní tréninkový program pro celé tělo, který je dostupný ve dvou variantách: hubnoucí (Get Shredded) a nabírací (Get Big), přičemž každá varianta nabízí tři různé obtížnosti.

The Pump

Zdroj: STRV

Po absolvování 90denního úvodního cvičení, které je součástí zkušební doby, se uživatelům odemknou další plány, včetně vysoce očekávaného vzpěračského programu. Pro přístup k veškerému obsahu aplikace je možné si zakoupit roční předplatné za cenu 99,99 dolarů, které uživatelům zaručuje neomezený a plný přístup ke všem funkcím, plánům a výhodám, které The Pump nabízí.

Jak velký úspěch tohle pro český trh je, ocení většina až za pár let. Vynikající prezentace STRV.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat