reklama

Spotify se propojuje s aplikací Strava!

Spotify se propojuje s aplikací Strava!
2023-04-14T18:00:47+01:00
• 14. 4. 2023

Zdroj: Dotekománie

Jedna z nejpopulárnějších fitness aplikací pro iOS zařízení, Strava, konečně získává integraci se Spotify. Ode dneška mohou uživatelé na jakékoliv platformě přehrávat, pozastavit, obnovit, přeskočit a procházet Spotify obsah v aplikaci Strava.

Spotify a Strava v jednom

Nová integrace znamená, že uživatelé Spotify už nebudou muset přepínat mezi aplikacemi, aby si mohli poslechnout své oblíbené písně při cvičení. Integrace se neomezí pouze na hudbu, zahrnuje také podcasty a audioknihy, které mohou být poslouchány během sledování fitness aktivit na Strava.

Spotify

Zdroj: PhoneArena

„Jedním z našich největších cílů ve Spotify je být všude tam, kde jsou naši posluchači – ať už běží, cvičí v posilovně nebo kdekoli jinde. Tato integrace se Strava je další způsob, jak našim posluchačům umožňujeme snadno se připojit ke své oblíbené hudbě a zvukovým záznamům,“ řekl Ian Geller, viceprezident pro obchodní rozvoj ve Spotify.

Spotify také zveřejnilo některé z nejvíce poslouchaných skladeb a umělců na uživatelských playlistech se slovy „workout“, „run“, „exercise“, „cardio“, „cycling“ a „gym“ v USA, Velké Británii, Indii, Francii, Španělsku, Německu a Japonsku mezi 1. a 31. březnem.

„I’m Good (Blue)“ od Bebe Rehxa a Davida Guetty, „INDUSTRY BABY (feat. Jack Harlow)“ od Lil Nas X a Jacka Harlowa a „Unholy (feat. Kim Petras)“ od Sama Smithe a Kim Petras patřily mezi nejvíce poslouchané fitness skladby z minulého měsíce.

Jsme nadšeni, že spolupracujeme s globálním lídrem, jako je Spotify, abychom na platformě bezproblémově integrovali hudbu a pohyb. Tato nová funkce dále potvrzuje pozici Strava v centru propojeného fitness a dále dokazuje sílu globální komunity aktivních lidí na Strava,“ řekl Mateo Ortega, viceprezident pro propojené partnery ve Strava.

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat