reklama

Sony představuje bezdrátová sluchátka WF-C700

Sony představuje bezdrátová sluchátka WF-C700
2023-04-05T15:00:13+01:00
ÔÇó 5. 4. 2023

Zdroj: Sony

Sony u┼ż nep┼Öedstavuje tolik mobiln├şch telefon┼» jako v minulosti, ale naopak n├ís z├ísobuje bezdr├ítov├Żmi sluch├ítky. Naposledy se tak stalo v ├║noru, kdy byla p┼Öedstavena sluch├ítka┬áSony WH-CH720N a WH-CH520. Nyn├ş zde m├íme model Sony WF-C700, kter├Ż zapad├í do subtiln─Ťj┼í├ş kategorie ne┼ż uveden├ę modely.

Sony WF-C700

Sony se hodn─Ť chlub├ş v tiskov├ęm zpr├ív─Ť ergometri├ş a vylad─Ťn├şm designu, aby sluch├ítka byla co nejpohodln─Ťj┼í├ş. To je ale dosti subjektivn├ş z├íle┼żitost a p┼Ö├şpadn├Ż z├íkazn├şk si bude muset sluch├ítka prvn├ş vyzkou┼íet, jestli mu v┼»bec padnou. Co se t├Ż─Źe zam─Ť┼Öen├ş, tak Sony WF-C700 spadaj├ş do kategorie s aktivn├şm potla─Źen├şm hluku, ale jde zde tak├ę technologie Ambient Sound, kter├í um─Ťl├ę zp┼Ö├şstup┼łuje zvuky z okol├ş.

WF C700N Sage Green Standard Large 3000x3000x WF C700N Lavender Standard Large 3000x3000x

Zdroj: Sony

Tak├ę se nab├şz├ş funkce Focus on Voice, d├şky kter├ę sluch├ítka vyfiltruj├ş jen ┼Öe─Ź a ostatn├ş ruchy se pokus├ş potla─Źit. Samotn├í sluch├ítka maj├ş 5mm m─Ťni─Źe, co┼ż nen├ş n─Ťjak obrovsk├í hodnota, ale z├íle┼ż├ş na v├Żstupn├ş kvalit─Ť. Krom─Ť toho je zde tak├ę mo┼żnost vyu┼żit├ş technologie DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) pro vylep┼íen├ş zvuku.

WF C700N White Case Open2 Large 3000x3000x

Zdroj: Sony

Nechyb├ş ani podpora p┼Öipojen├ş ke┬á dv─Ťma za┼Ö├şzen├şm sou─Źasn─Ť. V┼íechny tyto vlastnosti mohou b├Żt velmi dobr├ę, ale tak trochu m┼»┼że zklamat p┼Ö├şpadn├ę z├íjemce samotn├í v├Żdr┼ż na jedno nabit├ş. Ta je u samotn├Żch sluch├ítek 7,5 hodiny na jedno nabit├ş s aktivn├şm potla─Źen├şm okoln├şch ruch┼», co┼ż je v├Żte─Źn├í hodnota, bohu┼żel dob├şjec├ş krabi─Źka dod├í jen dal┼í├şch 7,5 hodiny, tak┼że se dost├ív├íme na 15 hodin poslechu. P┼Öi deaktivovan├ę funkci potla─Źen├ş ruch┼» se dostanete na 10+10 hodin. Cena Sony WF-C700 je nastavena na 2 999 K─Ź.

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknut├şm kl├ívesy J se p┼Öesunete na star┼í├ş ─Źl├ínek, kl├ívesa K v├ís p┼Öesune na nov─Ťj┼í├ş.

­čĺí Z├şskejte Dotekom├ínie Premium a vyu┼żijte web naplno.

reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

┼á├ęfredaktor, tv┼»rce dotekomanie.cz, androi─Ć├ík, podcaster v PZL. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerov├ę reklamy a z├şskejte p┼Öedb─Ť┼żn├Ż p┼Ö├şstup k ─Źl├ínk┼»m. Podpo┼Ö├şte i Dotekom├ínii.

Vyzkoušet

Odb─Ťr novinek

To podstatn├ę ze sv─Ťta mobil┼» a technologi├ş jednou t├Żdn─Ť do va┼íeho e-mailu. ­čô▒
A neprop├ísnete sout─Ť┼że!

Odeb├şrat