reklama

Jeden účet WhatsApp už jde používat na více telefonech

Jeden účet WhatsApp už jde používat na více telefonech
2023-04-25T16:35:05+02:00
• 25. 4. 2023

Zdroj: Dotekamanie.cz

WhatsApp patří mezi jedny z nejpopulárnějších služeb, ale co se týče vývoje nových funkcí, tak nemá třeba na Telegram, který každý měsíc představí něco nového. I tak WhatsApp každou chvíli testuje něco nového. Dlouhou dobu jsme čekali na podporu jednoho účtu na více zařízeních, ale i tak se jednalo o omezenou funkci. Naštěstí nyní přichází náprava.

WhastApp a více mobilů

Dnes již můžete mít jeden účet na telefonu, ve webovém prohlížeči i na tabletu, přičemž není nutné, aby hlavní mobilní telefon byl neustále připojen k internetu. Nebylo ale možné mít jeden účet na několika smartphonech najednou. Nyní to již možné je, byť WhatsApp neuvádí nějaký limit, jen je konstatování, že jeden účet jde používat na více smartphonech najednou.

341672532 147651628066060 5800654013970154122 n 1921x1080x

Zdroj: WhatsApp

Zůstává zachována synchronizace a také samotné zabezpečení. Je zde jen jedno omezení. Pakliže propojíte účet s dalším telefonem, musíte jej aktivně používat. Pakliže aplikaci nepoužijete po dobu delší než 14 dnů, dojde k automatickému odhlášení. Stále je potřeba mít jedno primární zařízení, tedy hlavní smartphone.

WhatsApp slibuje, že v dohledné době zjednoduší samotné propojování, kdy nebude potřeba skenování QR kódu, bude stačit speciální kód jednorázový kód. Sice to vypadá, že konečně WhatsApp vyslyšel požadavky uživatelů, tak spíše reaguje na byznys zákazníky, kdy jedna firma může obsluhovat jeden účet z mnoha smartphonů. I tak se jedná o dobrou zprávu a můžete mít jeden účet i na několika mobilech.

Zdroj: theverge.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat