reklama

iQOO 11s je pomalu na cestě

iQOO 11s je pomalu na cestě
2023-04-10T19:30:03+01:00
• 10. 4. 2023

Zdroj: iQOO

Ačkoliv značka iQOO by se do budoucna měla zcela vytratit z mobilního trhu, tak toto nepopulární rozhodnutí firmy Vivo prozatím neplatí v případě připravované novinky. Model s názvem iQOO 11s v produktové nabídce doplní dvojici zařízení iQOO 11/11 Pro z prosince loňského roku. Čínský producent má především přinést několik vylepšených prvků ve výpisu výbavy.

Jen pár změn

Telefon je ukrytý pod kódovým označením V2304 a hlavní dominantou se jednoznačně stane čipová sada Dimensity 9300, kterou tchajwanská firma MediaTek doposud nepředstavila. Dále k procesoru ještě plánují připojit dvě paměťové konfigurace, a to 8+256 GB nebo 12+256 GB. V obou případech nejspíš bez možnosti dalšího rozšíření pomocí microSD karty.

iQOO 11 786x606x

iQOO 11 | Zdroj: iQOO

Zároveň se očekává, že některé specifikace převezme od výše zmíněných předchůdců. Konkrétně by mohlo jít o 6,78palcový AMOLED displej z dílny Samsungu s QHD+ rozlišením, 16MPx selfie kamerku v proděravěném otvoru, hlavní 50MPx fotoaparát vzadu, 5 000mAh baterii či operační systém Android 13.

K oznámení zřejmě dojde až během 3. čtvrtletí, ale dokonce se hovoří i o první polovině května a cenovce okolo 13 060 Kč. Nicméně nezbývá nic jiného než vyčkat, co přinese nejbližší období.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat