reklama

Apple Mapy v Česku: poprvé Street View, lepší 3D, parkování a lepší navigace

Apple Mapy v Česku: poprvé Street View, lepší 3D, parkování a lepší navigace
2023-04-07T13:20:09+01:00
• 7. 4. 2023

Zdroj: Dotekomanie.cz

Apple Mapy se stávají stále lepšími a uživatelé si mohou při nové aktualizaci užít mnoho nových funkcí. Mezi nejzajímavější novinky patří hlavně Street View. Uživatelé však ocení i možnost zobrazovat fotografie zdravého jídla, což je skvělé pro ty, kteří dbají na své zdraví a hledají restaurace s tímto zaměřením.

Apple Mapy přináší pro Česko skvělé novinky

Nová aktualizace aplikace Apple Mapy také přináší rozšířené informace o turistických místech. Uživatelé si tak mohou snadno zjistit informace o historii místa, otevírací dobu, recenze a další užitečné detaily.

Apple Mapy

Zdroj: Dotekomanie.cz

Pro ty, kteří používají Apple Mapy k navigaci, se budou hodit nové funkce, jako jsou alternativní trasy a lepší upozornění na dopravní zácpy. Díky nim lze snadno najít nejlepší cestu k cíli a ušetřit čas. Pokud cestujete do zahraničí, nová aktualizace podporuje více jazyků. To znamená, že se můžete snadno orientovat i v cizí zemi.

Apple Mapy Apple Mapy Apple Mapy

Zdroj: Dotekomanie.cz

Kromě toho se uživatelé mohou těšit i na podrobné informace o parkování, které jim Apple Mapy umožňují zobrazit. Zjistit tak mohou například dostupnost parkovacích míst, ceny a otevírací dobu. Tyto nové funkce jsou pouze některými z mnoha aktualizací, které Apple Maps přináší. Pokud tedy používáte tuto aplikaci, určitě se těšte na novinky a zlepšení, které vám usnadní orientaci v terénu a zefektivní vaše cestování.

Apple Mapy Apple Mapy Apple Mapy

Zdroj: Dotekomanie.cz

Kromě toho jsme zjistili, že Apple Mapy podporují tzv. Street View, kterým se proslavil Google. Můžete si tak virtuálně projít Václavské náměstí a další místa, která vás zajímají. Apple zapracoval také na detailech 3D zobrazení. Na přiložených fotografiích nabízíme porovnání nové a staré mapy. Staré mapy máme k dispozici už jen na iPadu, proto rozdílné UI.

Apple Mapy

Zdroj: Dotekomanie.cz

Novinky v kostce:

  • Fotografie zdravého jídla: Pokud hledáte zdravé jídlo, Apple Mapy vám nyní mohou ukázat fotografie jídel v restauracích, které mají v nabídce zdravé varianty. To je užitečné pro lidi, kteří se snaží držet zdravý životní styl.
  • Rozšířené informace o turistických místech: Pokud hledáte turistická místa, nová aktualizace Apple Map vám poskytne více informací než kdy předtím. Můžete se dozvědět o historii místa, otevírací dobu, recenze a další užitečné informace.
  • Vylepšená navigace: Apple Mapy nabízí nové funkce pro navigaci, jako jsou alternativní trasy a lepší upozornění na dopravní zácpy. To vám pomůže najít nejlepší cestu k cíli a ušetřit čas.
  • Více jazyků: Pokud cestujete do zahraničí, Apple Mapy nyní podporují více jazyků. To znamená, že se můžete snadno orientovat i v cizí zemi.
  • Detailní informace o parkování: Pokud hledáte parkování, Apple Mapy vám nyní mohou ukázat podrobné informace o dostupnosti parkovacích míst, včetně cen a otevírací doby.

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat