reklama

TikTok přidává na domovskou obrazovku čtyři nové kanály

TikTok přidává na domovskou obrazovku čtyři nové kanály
2023-02-21T09:33:34+02:00
• 21. 2. 2023

Zdroj: Dotekomanie.cz

TikTok podle sdělení některých uživatelů přidal nové kanály na domovskou obrazovku. Změna se zatím neprojevila u všech uživatelů globálně.

TikTok přidává nové kategorie na domovskou obrazovku

Na domovské obrazovce se aktuálně zobrazují dva vyhrazené kanály: „Sleduji“, zde se nacházejí příspěvky od uživatelů, které sledujeme a pak kanál „Pro tebe“, který obsahuje stream doporučených videí. Někteří uživatelé však nyní kromě těchto dvou kanálu vidí ještě další čtyři: Sport, Móda, Hry a Jídlo. V každém z těchto kanálů se zobrazuje tématicky vybraný obsah.

tiktok topic feeds 2048x361x

Zdroj: Techcrunch

Vzhledem k tomu, že kanály Sleduji a Pro tebe nejsou nikterak obsahově kategorizovány, TikTok se tak pravděpodobně snaží uživatelům více přizpůsobit a zjednodušit přístup k oblíbenému obsahu. TikTok si od této novinky také pravděpodobně slibuje ještě lepší cílení na publikum, které hledá konkrétní obsah. Zatím není jasné, jak rychle se tato novinka rozšíří mezi všechny uživatele a také to, zdali TikTok plánuje zůstat pouze u těchto čtyř kategorií, nebo v budoucnu přidá další.

Zdroj: techcrunch.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat