reklama

Samsung spustil prodej stanice SmartThings

Samsung spustil prodej stanice SmartThings
2023-01-30T11:35:23+02:00
• 30. 1. 2023

Zdroj: Samsung

Společnost Samsung na domácí půdě zahájila oficiální prodej stranice SmartThings Station pro chytré domácnosti, která byla představena už začátek tohoto měsíce během veletrhu spotřební elektroniky CES v Las Vegas. Ačkoliv se může zdát, že krabička je omezena pouze na výrobky od jednoho výrobce, tak několik podporovaných standardů otevírá brány i dalším značkám.

Nadějně našlápnuto

Hub propojuje všechna chytrá zařízení od Samsung, jako jsou pračky, sušičky, lednice, čističky vzduchu, myčky a mikrovlnky. Samozřejmostí jsou telefony, tablety nebo bezdrátová sluchátka. Dveře mají otevřeny také produkty podporující bohatě rozšířený standard Matter a Zigbee.

samsung smartthings station 1 1000x559x

Zdroj: Samsung

Krabička obsahuje personalizované tlačítko Smart Button, které primárně slouží ke spuštění nastavené rutiny bez potřeby otevření doprovodné aplikace. Dohromady lze přiřadit až tři různé rutiny. Dále dostala funkci SmartThings Find a ta v rámci domácnosti dokáže určit polohu hledaného zařízení včetně spuštění vyzvánění pro lepší hledání.

Uvnitř se ještě nachází chladící ventilátor, který dává největší smysl při využívání 15W bezdrátového nabíjení. Prodej byl odstartován za cenovku v přepočtu 2 298 Kč a na výběr dávají ze dvou barevnách provedení – bílé, černé. Nakonec do budoucna ani nelze vyloučit rozšíření dostupnosti.

Zdroje: news.samsung.com, sammobile.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat