reklama

Nové doplňky do domácnosti? Vytiskněte si je pomocí 3D tiskárny Artillery Genius Pro komerční článek

Nové doplňky do domácnosti? Vytiskněte si je pomocí 3D tiskárny Artillery Genius Pro [komerční článek]
2023-01-05T06:30:52+01:00
• 5. 1. 2023
1

3D tisk v dnešní době činí velký podíl ve světě technologií . Lze tisknout prakticky všechno. Přes respirátory až po celé domy! Souprava 3D tiskáren pro domácí použití v českých obchodech však stojí nemalé peníze, a to i za základní modely. Tento nešvar však řeší dnešní nabídka, kde si skvělou tiskárnu můžete zakoupit již za 5 800 Kč, což je za jinak drahý nástroj pro 3D tisk opravdu bezkonkurenční cena!

Artillery Genius Pro 3D tiskárna v akci!

Můžete si též vyrobit držadla na obličejové štíty. 3D tisk díky tiskárně Artillery Genius Pro nemusí však sloužit jen k ochraně před nákazou Covid 19, můžete si vyrobit spoustu různých doplňků do domácnosti, nebo si vytisknout plastové díly, které máte u vašich věcí rozbité a nemáte je čím nahradit, a to až do velikosti 220 x 220 x 250 mm. Lze tisknout prakticky všechno z podporovaných materiálů.

Artillery Genius Pro

Tuto 3D tiskárnu z českého skladu s dopravou zdarma kupujte zde za 5 800 Kč!

Tiskárna Artillery Genius Pro překvapí především svojí velikostí. „Kapesní“ velikost zařízení ve skutečnosti činí pouhých 430 x 390 x 590 mm. Místa příliš nezabere a snadno si najde volné místo ve vaši pracovně. Váha se zastavila na více než přijatelných 9,6 kilogramech. Kvalitní konstrukce je zajištěna díky kovovému rámu.

Výrobce k tiskárně navíc přidává 10m vlákna, můžete si tedy navrhnout svůj první model a jednoduše si jej vytisknout. K tomu vám bude stačit pouhý počítač s konektivitou na úrovni USB a OS Windows či Linux a navíc můžete tisknout i offline. Výrobce implementoval také tu možnost do tiskárny vkládat karty SD. Do karty nahrajete soubor k tisku, a můžete tedy tisknout i bez připojení k internetu. Složení tiskárny trvá podle výrobce pouze 10 minut.

Originální Artillery Genius Pro je k dispozici ve spolupráci s partnerem na TomTop nyní za pouhých 259 USD (v přepočtu asi 5 800 Kč). Tiskárnu obdržíte z německého skladu, což je skvělé, neplatíte tedy žádné celní poplatky a doprava je zdarma s doručením 4-10 dní. Kupujte ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Karel Zybal

6. 1. 2023, 13:59

Nějak jsem nenašel ty doplňky pouze PR na 3D tiskárnu. Grrrrr

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat