reklama

Nové doplňky do domácnosti? Vytiskněte si je pomocí 3D tiskárny Artillery Genius Pro komerční článek

Nové doplňky do domácnosti? Vytiskněte si je pomocí 3D tiskárny Artillery Genius Pro [komerční článek]
2023-01-05T06:30:52+01:00
• 5. 1. 2023
1

3D tisk v dnešní době činí velký podíl ve světě technologií . Lze tisknout prakticky všechno. Přes respirátory až po celé domy! Souprava 3D tiskáren pro domácí použití v českých obchodech však stojí nemalé peníze, a to i za základní modely. Tento nešvar však řeší dnešní nabídka, kde si skvělou tiskárnu můžete zakoupit již za 5 800 Kč, což je za jinak drahý nástroj pro 3D tisk opravdu bezkonkurenční cena!

Artillery Genius Pro 3D tiskárna v akci!

Můžete si též vyrobit držadla na obličejové štíty. 3D tisk díky tiskárně Artillery Genius Pro nemusí však sloužit jen k ochraně před nákazou Covid 19, můžete si vyrobit spoustu různých doplňků do domácnosti, nebo si vytisknout plastové díly, které máte u vašich věcí rozbité a nemáte je čím nahradit, a to až do velikosti 220 x 220 x 250 mm. Lze tisknout prakticky všechno z podporovaných materiálů.

Artillery Genius Pro

Tuto 3D tiskárnu z českého skladu s dopravou zdarma kupujte zde za 5 800 Kč!

Tiskárna Artillery Genius Pro překvapí především svojí velikostí. „Kapesní“ velikost zařízení ve skutečnosti činí pouhých 430 x 390 x 590 mm. Místa příliš nezabere a snadno si najde volné místo ve vaši pracovně. Váha se zastavila na více než přijatelných 9,6 kilogramech. Kvalitní konstrukce je zajištěna díky kovovému rámu.

Výrobce k tiskárně navíc přidává 10m vlákna, můžete si tedy navrhnout svůj první model a jednoduše si jej vytisknout. K tomu vám bude stačit pouhý počítač s konektivitou na úrovni USB a OS Windows či Linux a navíc můžete tisknout i offline. Výrobce implementoval také tu možnost do tiskárny vkládat karty SD. Do karty nahrajete soubor k tisku, a můžete tedy tisknout i bez připojení k internetu. Složení tiskárny trvá podle výrobce pouze 10 minut.

Originální Artillery Genius Pro je k dispozici ve spolupráci s partnerem na TomTop nyní za pouhých 259 USD (v přepočtu asi 5 800 Kč). Tiskárnu obdržíte z německého skladu, což je skvělé, neplatíte tedy žádné celní poplatky a doprava je zdarma s doručením 4-10 dní. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Karel Zybal

6. 1. 2023, 13:59

Nějak jsem nenašel ty doplňky pouze PR na 3D tiskárnu. Grrrrr

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim