reklama

Vodafone spouští vánoční nabídku pro předplacenkáře. Naděluje hned čtyřikrát komerční článek

Vodafone spouští vánoční nabídku pro předplacenkáře. Naděluje hned čtyřikrát [komerční článek]
2022-11-27T13:15:48+02:00
• 27. 11. 2022

Pro zákazníky s předplacenými kartami si letos Vodafone přichystal před Vánocemi rovnou čtyřnásobnou nadílku. Dárky bude odhalovat postupně, jako první dnes přichází s balíčkem až 11 GB dat měsíčně.

Vánoční nabídka

Už na začátku listopadu Vodafone představil svou vánoční kampaň včetně spotů, na ni aktuálně navazuje i vánoční nabídka pro předplacené karty. Zákazníci si mohou během následujících čtyřech týdnů postupně rozbalit čtyři dárky. První už dnes, jde o datový balíček 6 GB dat a neomezené SMS v síti, jehož cena klesá z 349 na 199 korun měsíčně, a to na půl roku. Každý měsíc si k němu navíc zákazník může v samoobsluze Můj Vodafone vyzvednout 5 GB dat zdarma.

stazeny soubor 320x352x

Za 199 korun měsíčně tak lze získat celých 11 GB dat a neomezené SMS v síti Vodafonu. Zvýhodněný balíček si je možné pořídit do 4. prosince, a to na webu vodafone.cz/vanoce-s-predplacenkou po přihlášení do samoobsluhy Můj Vodafone.

„Chceme odměnit naše věrné zákazníky a víme, že v předvánočním shonu mobilní data ocení hned dvojnásob. Proto jsme se jim rozhodli nadělit rovnou nejvyšší datový balíček s výrazným dlouhodobým zvýhodněním,“ říká Simona Lišková, marketingová ředitelka Vodafonu.

Každý týden bude na zmíněném webu představena další vánoční limitovaná nabídka. Každá z nich má omezenou platnost, a proto se vyplatí stránku pozorně sledovat. Přesné podmínky pro využití speciálních nabídek jsou zde. Hned příští týden, od 5. prosince, je pro zákazníky nachystaná nová limitovaná edice předplacené karty, se kterou zákazník ušetří dlouhodobě.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat