reklama

Společnost BLUETTI představila systém pro ukládání energie EP600 a B500 jako řešení pro současnou energetickou krizi komerční článek

Společnost BLUETTI představila systém pro ukládání energie EP600 a B500 jako řešení pro současnou energetickou krizi [komerční článek]
2022-11-11T14:00:44+01:00
• 11. 11. 2022

Předpokládá se, že s příchodem zimy poptávka po elektřině rychle poroste. Podle pravidel zavedených nařízením švýcarské vlády mohou budovy s plynovými topnými systémy vytápět místnosti pouze do 19 ℃. Nejen Švýcaři však nesou hlavní tíhu energetické krize. Mnoho zemí postupně přijímá drastická opatření, aby reagovalo na prudce rostoucí poptávku po energii.

Zabezpečte si v zimě domácnost záložním zdrojem BLUETTI

Největší evropská ekonomika nedávno oznámila, že v říjnu vstoupí v platnost zimní příplatek za plyn. Německé domácnosti brzy pocítí stejnou bolest jako jejich evropští kolegové, pokud jde o ceny energií. Proč v takovém případě neuvažovat o napájení prostřednictvím chytřejšího, ekologičtějšího a cenově dostupnějšího způsobu? Uvedení BLUETTI EP600 na trh je bezesporu velkým okamžikem pro vybudování záložního systému napájení celé domácnosti. Jedná se o dlouho očekávaný model, který pomůže občanům snadno realizovat energetickou nezávislost a být dobře připraveni na nečekané události bez jakýchkoli starostí.

EP600 je modulární systém ESS (Energy Storage System), který poskytuje každé rodině komplexní řešení pro zmírnění nedostatku energie. Je vybaven obousměrným měničem o výkonu 6 000VA pro vstup a výstup střídavého proudu, který dodává střídavý proud 230/400 V pro provoz téměř všech domácích spotřebičů. Oproti jiným solárním generátorům na trhu je EP600 vybaven hybridním systémem střídače v těle, což znamená, že zapojení solárních panelů do solárního generátoru je pro solární nabíjení zcela dostačující. Žádný další solární střídač ani regulátor MPPT není potřeba. Systém UPS generátoru EP600 se postará o plynulý přechod při výpadku proudu a zároveň zajistí nepřetržité zálohování napájení a udrží každé zařízení v běžném provozu.
Rozšiřující baterie B500 je vybavena 4 960Wh LFP články pro 10letou životnost, která předčí většinu konkurentů svého druhu. Každý model EP600 podporuje až 16 baterií B500 s kapacitou 79,3 kWh, což postačuje k pokrytí všech potřeb energie v domácnosti i v té nejchladnější zimě!

bluetti 1 1253x655x

Samo zahřívací systém uvnitř bateriového bloku B500 je navržen tak, aby překonával omezení způsobená nízkou okolní teplotou, což umožňuje zachovat odezvu a aktivní práci i v chladných dnech. Tento systém, vybavený odolným pouzdrem z hliníkové slitiny, má krytí IP65, které chrání před prachem, poškrábáním a opotřebením. Díky tomu, že při práci generuje hluk menší než 50 dB, je jeho instalace v interiéru i exteriéru bezproblémová (při instalaci venku se doporučuje použít ochrannou skříňku, aby se zabránilo přímému slunečnímu záření). Na rozdíl od většiny domácích napájecích systémů se nemusí montovat na zeď. Jednoduše naskládejte EP600 a několik bateriových sad B500 na zem a připojte všechny potřebné kabely a komponenty, záložní napájecí systém je během okamžiku připraven k práci.

Jak zmírnit prudce rostoucí účty za energii prostřednictvím systému EP600 ESS?

Evropa se potýká s nejhoršími životními náklady za poslední desetiletí, přičemž účty za energie prudce rostou jak pro podniky, tak pro domácnosti. Solární energie je velmi potřebná k tomu, aby zásadně změnila způsob, jakým se lidé dostávají k udržitelné energii, a zároveň šetřila jejich peněženky. Při východu slunce EP600 zachycuje a přeměňuje sluneční světlo na solární energii připravenou k použití. Doporučuje se využívat solární energii a síť, když je cena energie nízká. Mezitím lze přebytečnou energii skladovat pro pozdější použití nebo ji dokonce prodat energetickým společnostem a získat tak provizi. Díky propojení se solárními panely přijímá EP600 až 6 000 W solárního příkonu, což znamená, že plné nabití kombinace EP600+2*B500 trvá jen asi 2,2 hodiny!
Díky bohaté zásobě energie může EP600 ve špičce (zpravidla od 16:00 do 21:00) nahradit síť a stát se jediným zdrojem energie všech spotřebičů, což z něj činí efektivní přístup, jak se dlouhodobě vyhnout vyšším účtům za elektřinu.

Dostupnost a ceny

Společnost BLUETTI oficiálně uvedla EP600 a B500 na trh 1. listopadu v 10:00 hodin (berlínského času) v konkrétních zemích, včetně Německa, Itálie, Francie, Španělska, Unie Beneluxu (Holandsko, Belgie, Lucembursko), Polska , a Rakouska. Předběžná cena kombinace EP600 & 2*B500 je 8 999 € a 3 000 € za B500 do 31. prosince a očekává se, že po předobjednání bude dodána do konce listopadu. Brzy vyjde splátkový kalendář, který zahrnuje zálohu 1 000 €. A pro objednávky do 1. ledna 2023 bude k dispozici také příspěvek na instalaci ve výši 500 €.

Důležitější je, že pro další bezstarostnou ochranu je k dispozici také nepřetržitý zákaznický servis, desetileté záruční krytí a volitelná služba instalace na místě.

O společnosti BLUETTI

S více než desetiletou zkušeností v oboru se společnost BLUETTI snaží zůstat věrná udržitelné budoucnosti prostřednictvím ekologických řešení pro skladování energie pro vnitřní i venkovní použití a zároveň přináší výjimečný ekologický zážitek pro všechny a pro celý svět. Společnost BLUETTI působí ve více než 70 zemích a důvěřují jí miliony zákazníků po celém světě. Více informací naleznete na stránkách společnosti BLUETTI na adrese https://www.bluettipower.eu/.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat