reklama

Samsung chystá rozšířit Self Repair program

Samsung chystá rozšířit Self Repair program
2022-11-30T13:30:02+01:00
• 30. 11. 2022

Zdroj: Samsung

Společnost Samsung střádá plány, jak ještě více rozšířit program umožňující opravy zařízení svépomocí. To naznačuje nejnovější únik, který obsahuje klíčové informace z podané žádosti na novou ochrannou známku. Jihokorejský gigant chce nějakým způsobem držet krok s konkurencí, přičemž podobný program je oficiálně k vidění zatím jen u Googlu a kalifornského Applu.

Zaostřeno na kutily

Vývojáři pravděpodobně již brzy vydají aplikaci Self Repair Assistant, kterou doprovází modré logo s klíčem v ozubeném kolečku. V přihlášce je popsána jako software pro mobilní telefony určený pro „samoinstalaci“ a údržbu telefonů, tabletů, hodinek, sluchátek. Konečným uživatelům by měla poskytovat informační a poradenské služby týkající se „samoinstalace“ a svépomocných oprav u různých telefonů.

SRA 320x212x

Zdroj: SamMobile

Firma by teoreticky mohla chtít ukončit spolupráci z léta letošního roku se službou iFixit a nabídnout nejen kompletní návody ve vlastní režii. Současný program omezený pouze na Spojené státy zahrnuje pár modelů (Galaxy Tab S7+ a série Galaxie S20/21), takže nová aplikace může mnohem víc rozšířit dostupnost celé služby.

Datum oficiálního oznámení a další bližší podrobnosti přinesou asi až následující měsíce, i když podání přihlášky ještě nemusí vůbec znamenat vypuštění služby mezi širokou veřejnost.

Zdroj: sammobile.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat