reklama

Samsung chystá rozšířit Self Repair program

Samsung chystá rozšířit Self Repair program
2022-11-30T13:30:02+01:00
• 30. 11. 2022

Zdroj: Samsung

Společnost Samsung střádá plány, jak ještě více rozšířit program umožňující opravy zařízení svépomocí. To naznačuje nejnovější únik, který obsahuje klíčové informace z podané žádosti na novou ochrannou známku. Jihokorejský gigant chce nějakým způsobem držet krok s konkurencí, přičemž podobný program je oficiálně k vidění zatím jen u Googlu a kalifornského Applu.

Zaostřeno na kutily

Vývojáři pravděpodobně již brzy vydají aplikaci Self Repair Assistant, kterou doprovází modré logo s klíčem v ozubeném kolečku. V přihlášce je popsána jako software pro mobilní telefony určený pro „samoinstalaci“ a údržbu telefonů, tabletů, hodinek, sluchátek. Konečným uživatelům by měla poskytovat informační a poradenské služby týkající se „samoinstalace“ a svépomocných oprav u různých telefonů.

SRA 320x212x

Zdroj: SamMobile

Firma by teoreticky mohla chtít ukončit spolupráci z léta letošního roku se službou iFixit a nabídnout nejen kompletní návody ve vlastní režii. Současný program omezený pouze na Spojené státy zahrnuje pár modelů (Galaxy Tab S7+ a série Galaxie S20/21), takže nová aplikace může mnohem víc rozšířit dostupnost celé služby.

Datum oficiálního oznámení a další bližší podrobnosti přinesou asi až následující měsíce, i když podání přihlášky ještě nemusí vůbec znamenat vypuštění služby mezi širokou veřejnost.

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim