reklama

Huawei představí neočekávaný model Enjoy 50z

Huawei představí neočekávaný model Enjoy 50z
2022-11-30T16:30:28+01:00
• 30. 11. 2022

Zdroj: Dotekománie

Už konec tohoto týdne přinese pár novinek z dílny čínské společnosti Huawei, která přesněji na pátek 2. prosince má připravenou tiskovou konferenci. Minimálně lze vyhlížet 5 nových zařízení, a to od hodinek přes sluchátka až po telefony. Zda se některý přírůstek objeví v celosvětovém prodeji budeme znát nejdříve už v nejbližších dnech či týdnech.

S jednom lahůdkou

Zrovna první model Nova 10 SE nebude pro nás žádnou novinkou, protože výrobce jej v září jako první uvolnil do prodeje v Evropě. Teprve druhý zástupce v podobě Enjoy 50z se stane nováčkem v portfoliu. U něj údajně nasadí 6,52palcový displej s HD+ rozlišením a „Waterdrop“ výřezem pro 5MPx selfie kamerku. Zadní část ponese celkem 3 objektivy fotoaparátu ve složení snímačů 50 + 2 + 2 MPx.

50z 2048x1152x 1

Huawei Enjoy 50z | Zdroj: Gizmochina

Nekompletní seznam uzavírá zatím neupřesněný osmijádrový čipset a 5 000mAh článek baterie s technologií rychlého 22,5W nabíjení. Mezi ostatními zařízeními se ukážou také sluchátka FreeBuds 5i, dětské hodinky Children Watch 5X a především „hybridní“ hodinky Watch Buds.

Nakonec podle posledních zpráv jde o chytré hodinky, pod jejichž displejem jsou ukrytá bezdrátová sluchátka. To samozřejmě přinese několik kompromisů – tloušťka hodinek, celková výdrž nebo kvalita zvuku. Ostatně nechme se překvapit.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim