reklama

Recenze: Chytré hodinky ARMODD Squarz 11 Pro – Když zrcadlo říká pravdu napříč časem sponzorovaný článek

Recenze: Chytré hodinky ARMODD Squarz 11 Pro – Když zrcadlo říká pravdu napříč časem [sponzorovaný článek]
2022-11-15T16:45:10+01:00
• 15. 11. 2022
1

Zrcadlo, zrcadlo, který displej chytrých hodinek z kolekcí tohoto roku 2022 je tím nejelegantnějším designovým počinem? Zrcadlo se na chvíli zamyslí a odpoví: „Tak to bude český zázrak ARMODD Squarz 11 Pro“. Vás na tom i mimo jiné udiví asi také zmínka „český“. 

A zrcadlo informativně na srozuměnou spustí: „Bylo nebylo, před sedmi hodinami a sedmero vteřinami… Kdy za pouhých šest let se totiž šikovná česká značka ARMODD stala respektovanou záležitostí na trhu s chytrými hodinkami. Našla totiž na trhu „bílé místo“, kde chyběla precizní kvalita za rozumně nastavenou cenu. V nové podzimní kolekci 2022 značka ARMODD přináší 4 nové modely chytrých hodinek. A my se dnes podíváme speciálně na unisex model Squarz 11 Pro, který funguje se všemi telefony Android i iPhone a je kompletně v českém jazyce! 

  • V aktuálně probíhající akci Black Friday tenhle model hodinek pořídíte pod cca 2 tisíce korun! Takže už víte, co bude ideálně „chytře tikat“ pod vánočním stromečkem, že? Ponožky, nebo svetr nechte na jindy. 

Plně dotykový displej je zážitkem 

Squarz 11 Pro přicházejí s designově „vytuněným“ plně dotykovým displejem. Máte se tedy na co těšit. Jde o bezrámečkový displej 1,86″ s nejvyšším rozlišením 420×485 pixelů. Displej dále disponuje perfektní čitelností a ostrostí i na přímém slunci. Dokonalost v každém detailu. 

ARMODD

Už tak dobře nastavenou intuitivnost práci s hodinkami ještě umocňuje otočné kolečko z boku. Co vše umí? Dvě zásadní věci. Jeho zmáčknutím se plynule přesouváte do bohatého menu hodinek a jeho otočením se stáváte „vládcem všech ciferníků v celém vesmíru“. Nápad s nenápadným otočným kolečkem je vskutku zajímavým počinem. A když jsme ještě u těch intuitivních a praktických vychytávek, tak zmiňme i to, že chytré hodinky také umí zobrazovat čas i po zhasnutí hlavního ciferníku. 

Funkce: Bluetooth voláním to jen začíná …

Jednoznačnou exkluzivitou (po precizním designu těla a displeje samotných hodinek) modelu Squarz 11 Pro je funkce Bluetooth volání. To vám může ušetřit velmi mnoho času, obzvláště v situacích, kdy zrovna z nějakého důvodu není tak snadné „vylovit“ telefon z kapsy či kabelky apod. V rámci nastavené cenové hladině značky ARMODD není na našem trhu zvykem, že by chytré hodinky měly obsahovat právě výše šikovnou funkci. To je potřeba také výslovně zdůraznit.

ARMODD

Ale samotné Bluetooth volání je i tak jen jedním z mnoha příjemných překvapení funkcí chytrých hodinek. Jaké kouzla/králíky ze svého aplikačního klobouku tedy ještě vytáhnou? Tak např. možnost dálkového ovládání hudby, cíleného nastavení měření jednoho z 11 sportovních režimů (běh, cyklistika, chůze, běh na páse…), měření kalorie, tepu, tlaku, saturace kyslíku a EKG. A speciálně dámy zase potěší možnost zapnutí funkce monitoringu menstruačního cyklu. 

ARMODD

Squarz 11 Pro vás ráno dokáží za pomocí citlivé vibrace probudit, změřit kvalitu a délku samotného spánku. Ukáží vám nové notifikace (Facebook, Instagram, Twitter apod.)  z aplikací, které jste si za pomocí telefonu s hodinkami nastavili. Upozorní také na SMS a volání. Využít můžete taky velmi praktické funkce jako je hledání telefonu, svítilna, kalkulačka nebo hlasového asistenta atd. 

Vlastní ciferníky a bezdrátové nabíjení 

V základní výbavě je pro vás připraveno na 500 ciferníků! To znamená vážně velkou porci zábavy na každý den. Anebo si jednoduše vytvořte ciferník vlastní. Touto funkcí si uděláte z hodinek skutečně originální kus, nezaměnitelný s žádnými jinými. I toto vám snadno Squarz 11 Pro umožní. Někdo si na ciferník umístí partnera, někdo děti, jiný zase oblíbenou fotku s kamarády anebo momentku z dovolené apod. Každý jistě tuší, co by mu na ciferníku udělalo obrovskou radost. 

ARMODD

Solidnost baterie je také milým překvapením. 7 dnů při běžném provozu zní jako parádní příslib nenáročného provozu hodinek. 20 dnů hodinky vydrží v tzv. pohotovostním režimu. A pro úplnost dodejme i rozměrové parametry – šířka hodinek je 3,7 cm, délka 4, 4 cm a výška činí 1, 1 cm.

Jestliže letos na Vánoce hledáte dárek, který splní více rovin překvapení, tak volba chytrých hodinek ARMODD je spolehlivou cestou ke spuštění režimu radosti v očích obdarovaného. Doporučuje 7 ze 7 pohádkových zrcadel. 

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Martin Kiner

18. 11. 2022, 16:04

Prosím redakci dotekomanie, bylo by možné obecné komerční články nepojmenovávat jako recenze??!! V této reklamě plné superlativů není jediná reálná fotka produktu, nebo jakýkoliv osobní dojem domnělého recenzenta.. Prosím, dejte si na to pozor, zbytečně vašemu webu kazíte vizitku.. :( Martin..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim