Apple vydal aktualizaci iOS 16.1.1 pro iPhony

• 10. 11. 2022#Aplikace #iOS
Apple vydal aktualizaci iOS 16.1.1 pro iPhony

Zdroj: Dotekomanie.cz

Apple dnes vydal aktualizaci iOS 16.1.1., která především se zaměřuje na opravy chyb a vylepšení zabezpečení systému po vydání aktualizace 16.1, který vyšla v říjnu.

Apple vydal aktualizaci pro iPhony, iPady a MacBooky

Pokud chcete aktualizovat, stačí jít do Nastavení -> Obecné ->Aktualizace softwaru. Zde byste aktualizaci měli vidět. Vedle aktualizace iPhonů Apple rovněž vydal aktualizaci 16.1.1 také pro iPady. Jak je patrné z poznámek k vydání, Apple se v této menší aktualizaci zaměřil na opravy chyb a vylepšení výkonu a zabezpečení.

ios update 1170x1163x

Zdroj: Dotekomanie

Aktualizace má  277.1 MB, je tedy patrné, že se jedná o menší update. Po této aktualizaci by měla přijít větší a to iOS 16.2, která je aktuálně ve fázi beta testování s vývojářskou komunitou a beta testery. Aktualizace iOS 16.2 by měla dorazit během prosince. Vedle iPhonů a iPadů snes aktualizaci také dostávají MacBooky pro které Apple vydává macOS Ventura 13.0.1.

Zdroj: 9to5mac.com

Pravda o Pixelu 10a: Tlusté rámečky, ale geniální plochá záda! 🔥

💡ANKETA: Měníte si ve svém telefonu výchozí webový prohlížeč?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Profilovka

Senior Editor jehož vášní jsou AI, mobilní technologie a vše kolem IT. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim