reklama

Aktualizovaný HomePod a Apple TV + HomePod v jednom

Aktualizovaný HomePod a Apple TV + HomePod v jednom
2022-11-17T21:43:30+01:00
• 18. 11. 2022

Zdroj: MacRumors

HomePod mini byl vydán zhruba přesně před dvěma lety, což byl první nějaký nový přírůstek do kategorie HomePod od roku 2018. Od té doby obě řady stagnují. Žádný nový hardware, jen drobné softwarové aktualizace. To se má příští rok změnit. Jestli si pamatujete, Apple v říjnu 2020 oznámil mini variantu, přičemž v březnu 2021 oznámil konec produkce velkého HomePodu. Proč? Apple se chtěl soustředit pouze na variantu mini. 

HomePod

HomePod mini byl menší, levnější a také zábavnější či barevnější. Největší novinkou pro příští rok je určité vzkříšení původního HomePodu v plné velikosti. Když Apple ukončil výrobu původního HomePodu, mnozí spekulovali, že důvodem tohoto rozhodnutí byla cena (299 dolarů) a nedostatek funkcí, což vedlo k mizerným prodejům.

HomePod

Zdroj: MacRumors

Rok 2023 má tedy přinést aktualizovanou verzi plnohodnotného reproduktoru, aby zaplnil velkou mezeru v současné nabídce. Obsahovat by měl čip S8 (jako Apple Watch Series 8), vícedotykový displej v horní části, přičemž tvar a velikost by měly být zachovány, včetně designu. Dorazit by měl podle leakera Ming-Chi Kua už v prvním čtvrtletí roku 2023. 

HomePod mini

Mark Gurman, další leaker, uvedl, že mini varianta bude rovněž aktualizována. Neuvedl ale žádné konkrétní detaily, zřejmě je zatím moc brzy a dodavatelský řetězec nemá výrobní plány. Hypoteticky bychom se měli dočkat novějšího a rychlejšího čipu (zřejmě S8). 

HomePod

Zdroj: MacRumors

Úplně nový produkt

Vyvíjet by se ale mohla zajímavá varianta, která by byla kombinací HomePodu a Apple TV. Produkt by měl poskytnout kameru pro FaceTime hovory a videohovory. V podstatě by mělo jít o produkt All-in-one, tzn. podpora her a kvalitní zvuk. Více podrobností nemáme, pravděpodobně jde o ranou myšlenku nebo se produkt nemusí vůbec představit.

HomePod

Zdroj: MacRumors

Zdroj: macrumors.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat